Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Apartmány » Liberec » Privat-apartma-LEBEDA
A4097

Privat-apartma-LEBEDA

Privat-apartma-LEBEDA

Typ ubytování: Apartmány

Turistická oblast: Jizerské hory, Frýdlantsko
Adresa: Svojsíkova 19, Liberec
Telefon 1: +420 485 108 972
Web: http://www.volny.cz/jiri.lebeda/
E-mail: email
Počet lůžek:4

Apartmá je vhodné pro rodiny s dětmi, mladé lidi, střední generaci, důchodce,ale i kupř. manažery, pracovníky na služebních cestách, atd.
Je univerzálního charakteru – vhodné jak pro turisticko-rekreační tak i pro pracovní příležitosti v Liberci a jeho okolí. Apartmá je slunné, teplé, velmi pěkné, na samostatném poschodí rodinného domu, v zóně klidu a přesto v blízkosti centra.

Uzavřená bytová jednotka (kapacita 1 až 4 lůžka) s kuchyňkou, koupelnou a WC. Obsahuje i televizi, satelit, rádio, lednici, rychlovarnou konvici, vařič, nádobí atd. Uzavřené parkoviště v zahradě-bez placení, klidné prostředí v blízkosti starého a nového parku, ale také i centra v jedné z nejhezčích čtvrtí Liberce, 500 m od bazénu směr Ruprechtice, stravování je možné také v nedalekých restauracích.

Apartmá se nachází v blízkosti parků (centrum je cca 8 až 10 minut pěšky nebo 3 minuty autem či městkou hromadnou dopravou), nedaleko je liberecká ZOO, botanická zahrada, areál pro děti v Lidových sadech-dětský koutek s vláčkem, houpačkami a různými atrakcemi, lesní koupaliště, liberecká přehrada, tenisové kurty (možnost sparingpartnera), 50 m krytý bazén s tobogány, živou řekou, sluneční loukou, saunou, fit centrem, cvičná horolezecká stěna Jakub s dozorem, jízdárna s mnoha koňmi, divadlo F.X.Šaldy, Malé divadlo, Naivní divadlo, kino Varšava, kino Lípa, lyžařské terény (běžky, sjezdovky) a také nový obrovský Aquapark BABYLON - vodní ráj + Lunapark.

Velmi dobré spojení je na horu Ještěd, na zámky Sychrov, Frýdlant a Hrubý Rohozec, do muzea polodrahokamů, granátů a šperků v Turnově včetně výroby a možnosti nákupu, do muzea aut v Mladé Boleslavi, do Jizerských hor, Harrachova a Českého ráje, golfového hřiště v Rozstání a Machníně, nové Tip-sport arény v Liberci a do dalších mnoha turistických zajímavostí a sportovních možností v Liberci a blízkém okolí.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Privat-apartma-LEBEDA na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Jizerské hory, Frýdlantsko - ApartmányProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3048 / Webkamery: celkem 969
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha