Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Apartmány » Jáchymov » Apartmány Jáchymov
A348

Apartmány Jáchymov

  • Apartmány Jáchymov
  • Apartmány Jáchymov 2
  • Apartmány Jáchymov 3
  • Apartmány Jáchymov 4
  • Apartmány Jáchymov 5
  • Apartmány Jáchymov 6
  • Apartmány Jáchymov 7
  • Apartmány Jáchymov 8
  • Apartmány Jáchymov 9
  • Apartmány Jáchymov 10

Typ ubytování: Apartmány

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: K Lanovce 1048, Jáchymov, Jáchymov
Telefon 1: +420 317 779 602
Fax: +420 317 779 602
Mobil 1: +420 608 060 664
Mobil 2: +420 602 328 120
Web: http://www.apartman.cz
E-mail: email
Počet lůžek:10

Ubytování v zařízených apartmánech 2+kk pro 4 - 6 osob. V případě zájmu o ubytováni 1 - 2 osob se informujte o možné slevě.
Apartmány se nachází na okraji lázeňské zóny v novostavbě s výtahem a jsou kompletně zařízeny pro krátkodobý a střednědobý pobyt 4 - 6 osob, včetně ložního prádla a úklidu po odjezdu. Dům má bezbariérový přístup a využití apartmánů je tak možné i pro zájemce s invalidními vozíky. Jedinou bariérou je nízký práh mezi chodbou a apartmánem. Celkem je ve 4 apartmánech možno ubytovat až 19 osob. Zimní sezóna: lyžování v následujících lokalitách: Klínovec, Mariánská, Neklid,Boží Dar nebo přímo v Jáchymově. Uvedené lokality jsou dosažitelné autem, linkovým autobusem nebo pěšky. V případě dostatku sněhu a použití autobusu na Boží Dar je z lokality Neklid možný dojezd na lyžích až k domu. Klínovec je dosažitelný též lanovkou z Jáchymova a návrat je opět možný na lyžích. SKI areál Boží Dar-Neklid s nadmořskou výškou 1028 m nabízí komplexní služby včetně arkoviště, půjčovny lyží, lyžařské školy a občerstvení. Ve středisku je 6 vleků o délce 300 -1000m. Sjezdovky mají lehkou a střední obtížnost, pro snowboardisty je vybudován snowpark. V areálu jsou dvě osvětlené sjezdovky s možností večerního lyžování. Jáchymov je vhodné východisko pro běžkaře, na hřebenech Krušných hor je několik udržovaných běžkařských tratí- běžecký areál Eduard, nebo Krušnohorská lyžařská magistrála na Božím Daru. Letní sezóna: vhodné východisko pro turistiku - lanovka na Klínovec, autobus na Boží Dar apod. V blízkosti je přírodní koupaliště s minigolfem. V 15 km vzdáleném Klášterci nad Ohří je nově otevřený AQUAPARK s tobogány - největší vodní atrakce v ČR. Vyjížďky na koni - Děpoltovice 10 km. Lanovka na Klínovec přepravuje kola a umožňuje tak využití cykloturistických tras na hřebenech Krušných hor. V okolí jsou vhodné lesy pro houbaření a sběr borůvek.
Od prosince 2009 je v Jáchymově otevřen nový krytý bazén s vodními atrakcemi a s venkovním minigolfem

Tipy na výlet :
Klínovec, Karlovy Vary, Aquapark Klášterec nad Ohří, Oberwiesenthall německé pohraniční město
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Apartmány Jáchymov na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Krušné hory - ApartmányProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2876 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha