Českem s námi » Ubytování » Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy » Apartmány » Frenštát pod Radhoštěm » Areál u Můstku
A2835

Areál u Můstku

  • Areál u Můstku
  • Areál u Můstku 2
  • Areál u Můstku 3
  • Areál u Můstku 4
  • Areál u Můstku 5
  • Areál u Můstku 6
  • Areál u Můstku 7

Typ ubytování: Apartmány

Turistická oblast: Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy
Adresa: Trojanovice 654, Frenštát pod Radhoštěm
Mobil 1: +420 731 485 639
Web: http://www.arealumustku.cz
E-mail: email
Počet lůžek:15

Jedná se o nově moderně vybudované ubytování v exkluzivní části frenštátska. Toto ubytování se nachází v areálů skokanských můstků, v klidném prostředí odkud pochází řada významných sportovců. Nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na Frenštát pod Radhoštěm a jeho široké okolí. Proto neváhejte a zarezervujte si nádhernou dovolenou ještě dnes.

Nabízíme Vám možnost ubytovat se ve čtyřech apartmánech rozličných velikostí a vybavení. V současné době můžeme nabídnout ubytování pro maximálně 15 osob.

Apartmán č. 1 - Jedná se o prostorný apartmán skládající se ze dvou pokojů, obyvacího pokoje a vlastního soc. zařízení s rohovou vanou. Tento apartmán disponuje vlastní kuchyňkou linkou s lednicí, rychlovarnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou. Je určen maximálně pro 6 osob. V každém z pokojů jsou umístěny dvě postele. Zbylá dvě místa jsou v obývacím pokoji na rozkládací sedací soupravě jako přistýlka. Apartmán je KLIMATIZOVÁN, vybaven LCD televizí se satelitním příjmem českých, slovenských a také zahraničních programů. Celý objekt jakošto i tento apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma.

Apartmán č. 2 - edná se o dvoupokojový apartmán s vlastním sociálním zařízením a sprchovacím koutem. Tento apartmán je určen maximálně pro 4 osoby. V každém z pokojů jsou umístěny dvě postele. Apartmán je KLIMATIZOVÁN, vybaven LCD televizí se satelitním příjmem českých, slovenských a také zahraničních programů, lednicí a rychlovarnou konvicí. Celý objekt jakošto i tento apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma.

Apartmán č. 3 - jedná se o jednopokojový apartmán s vlastním sociálním zarřízením a sprchovacím koutem. Tento apartmán je určen maximálně pro 2 osoby. Apartmán je vybaven televizí se satelitním příjmem českých, slovenských a také zahraničních programů, lednicí a rychlovarnou konvicí. Celý objekt jakošto i tento apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma.


Apartmán č. 4 - jedná se o prostorný apartmán skládající se z jednoho pokoje a vlastního sociálního zařízení a sprchovacím koutem. Tento apartmán disponuje vlastní kuchyňskou linkou s lednicí, rychlovarnou konvicí a vařičem. Tento apartmán je určen maximálně pro 3 osoby. Apartmán je vybaven LCD televizí se satelitním příjmem českých, slovenských a také zahraničních programů. Celý objekt jakošto i tento apartmán je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem technologií WiFi, připojení je zdarma.

Celý objekt je nekuřácký.
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Areál u Můstku na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy - ApartmányProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3218 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha