Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Chaty a chalupy » Pstruží » Horská chata Pstruhovka
A1780

Horská chata Pstruhovka

  • Horská chata Pstruhovka
  • Horská chata Pstruhovka 2
  • Horská chata Pstruhovka 3
  • Horská chata Pstruhovka 4
  • Horská chata Pstruhovka 5
  • Horská chata Pstruhovka 6
  • Horská chata Pstruhovka 7

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Beskydy, Valašsko, Javorníky
Adresa: Pstruží 12, Merklín, 363 01, Pstruží
Mobil 1: +420 777 330 383
Mobil 2: +420 603 832 043
Web: http://www.pstruhovka.cz
E-mail: email
Počet lůžek:22

Horská chata Pstruhovka se nachází v osadě Pstruží, která leží na soutoku říčky Červené a Bílé Bystřice v hlubokém zeleném údolí a je vzdálená 15km severně od Karlových Varů. Do obce jezdí autobus (Karlovy Vary - Ostrov nad Ohří - Jáchymov- Pstruží). Vlak je vzdálený 3km.
Chata je vybavena 4x čtyřlůžkovými pokoji a 1x sedmilůkový pokoj. Hosté mají k dispozici velkou společenskou místnost s krbem, TV a satelit. Dále jsou k dispozici 4x WC, 4x sociální zařízení a 2x kuchyň. Nachází se zde i místnost k úschově jízdních kol i lyží. Pokoje jsou vybaveny skříněmi, stolky, židlemi a lůžky. Objekt je vytápěn ústředním topením na zemní plyn. U chaty je parkovište zdarma.
Zimní aktivity - vyznavače zimních sportů jistě uspokojí, že v blízké vzdálenosti se nachází lyžařské areály: Pernink (3km) - 4 vleky, vhodné i pro začátečníky, noční lyžování, běžecký areál Západočeské univerzity, s napojením na Krušnohorskou magistrálu, speciální vlek pro snowbordisty; Boží Dar (12km) - 6 vleků, noční lyžování - populární snowtubing; Klínovec (15km) - 11 vleků, noční lyžování; Neklid (13km) - 6 vleků, noční lyžování; Eduard (12km) biatlonový areál; Nové Město (9km) - 3 vleky, noční lyžování. Veškerá sjezdová střediska jsou velmi dobře udržovaná včetně umělého zasněžování. Možnost využití upravovaných běžeckých tratí v areálech i přírodní běžecké trasy. Využijte menších front u vleků a klidnějších běžeckých tras oproti ostatním českým horám. V blízkosti vleků se nachází možnost občerstvení, škola lyžování, půjčovna lyžařského vybavení. Letní aktivity - okolí je známo jako lázeňská oblast (Karlovy Vary, Jáchymov, Mariánské Lázně, Františkovi Lázně). Svým položením přímo vybízí k horské turistice a cykloturistice v rámci propojeného Euro regionu. Houbařský ráj zvláště v měsíci září. Širší okolí nabízí celou řadu tipů k zajímavým výletům: Loket, Údolí Ohře, Rašeniliště SOOS, Slavkovský les, Bublava, Koupání na Velkém rybníce (5 km), Děpoltovice.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Horská chata Pstruhovka na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Beskydy, Valašsko, Javorníky - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2875 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha