Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Chaty a chalupy » Sloup v Čechách » Chata Sloup v Čechách
A26

Chata Sloup v Čechách

Chata Sloup v Čechách

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko
Adresa: Sloup v Čechách, Cvikovská 25, Sloup v Čechách
Mobil 1: +420 603 170 755
Web: http://www.chatasloup.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:35

Sloup v Čechách leží v romantické krajině na jižním okraji lesního masivu Lužických hor mezi Novým Borem a Českou Lípou.
Rekreační zařízení je památkově chráněným objektem. Leží na velkém pozemku přímo v obci Sloup vzdáleném pouze 200m od hlavní pláže Radvaneckého rybníka.
Na pozemku je volejbalové hřište a stolní tenis. Součástí objektu je společná kuchyň se základním vybavením, sprchy a WC. Výborné podmínky ke koupání naleznete na atraktivních písečných plážích Radvaneckého rybníka, skvělé koupání, půjčovna lodiček a windsurfingu.
V okolních lesích, pískovcových útvarech a skalním městě naleznete ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření a sběr borůvek. Možnost jízdy na koních, prohlídky místních kulturních památek (Skalní hrad, Samuelova jeskyně, lesní divadlo, místní zámek s galerií, množství turistických stezek.
V okolí možnost pronájmu tenisových kurtů.
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Chata Sloup v Čechách na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2876 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha