Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Bludov » Chata Lesanka - Bludov
A850

Chata Lesanka - Bludov

  • Chata Lesanka - Bludov
  • Chata Lesanka - Bludov 2
  • Chata Lesanka - Bludov 3
  • Chata Lesanka - Bludov 4
  • Chata Lesanka - Bludov 5
  • Chata Lesanka - Bludov 6
  • Chata Lesanka - Bludov 7
  • Chata Lesanka - Bludov 8
  • Chata Lesanka - Bludov 9
  • Chata Lesanka - Bludov 10

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Jeseníky, Rychlebské hory
Adresa: Bludov, Vlčí Důl, Bludov
Mobil 1: +420 603 475 548
Web: http://chatar.wu.cz
E-mail: email
Počet lůžek:10

Poloha: Chata pro 12 osob leží na kraji lázeňské vesničky Bludov, vedle velkého koupaliště se skluzavkou, skokanským můstkem a vodními houpačkami, ve známém rekreačním areálu Vlčí Důl. Chata je umístěna v klidném prostředí u lesa s výhledem na krajinu, mimo hlavní komunikaci. V blízkosti chaty se nachází lázně Bludov s infrasaunou a krytým termálním bazénem (35°C). V zimním období je koupaliště u chaty (100x100m) zamrzlé, kde se bruslí a vedle je svah pro děti na sáňkování. Restaurace se stravováním je 100m, běžecké tratě na rozhlednu Háj 50m, lyžařské vleky 5km.

Vybavení: standardní pro nenáročné, kuchyň, lednice, el.sporák, mikr.trouba, var.konvice, velký obývací pokoj se sedací soupravou a selským posezením, BTV, rádio, krb, dvě malé ložnice, WC, koupelna, sprcha, el.topení a na tuhá paliva, zahr.nábytek, gril, zastřešená veranda s posezením. Maj.neposkytuje ložní prádlo, kauce ve výši 1.000,-Kč, úhrada el. energie a rekr. popl.obci. Pes je povolen, parkování u objektu, bezbariérový přístup.

Výlety z Bludova
Lázně Bludov, krytý termální bazén (35°C) s infrasaunou, tenisové kurty a rozhledna Háj (631m.n.m.), rozhledna Křížová Hora u Červené Vody (735m.n.m.), lovecký zámek Úsov, pohádkový hrad Bouzov, hrad slovinec, termální koupaliště a ojedinělé muzeum ruční výroby papíru ve Velkých Losinách, které patří mezi nejstarší v Evropě a je doposud v provozu, Rešovské vodopády, jeskyně Javoříčko a Mladečské, veteran muzeum a minizoo Rapotín, vojenské muzeum a vybavené vojenské bunkry Králíky, podzemní vodní přečerpávací elektrárna elektrárna Dlouhé Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží v Koutech nad Desnou, ojedinělé celodřevěné kostelíky v Maršíkově a v Žárové, muzeum, vyhlídková věž na radnici, krytý bazén, koupaliště s tobogánem a letiště s vyhlídkovými lety nad Jeseníky v Šumperku, přehrada s půjčovnou loděk a restaurací na Krásném u Šumperka.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Chata Lesanka - Bludov na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Jeseníky, Rychlebské hory - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2876 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha