Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Mohelnice » ATC Morava
A3171

ATC Morava

  • ATC Morava
  • ATC Morava 2
  • ATC Morava 3

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Jeseníky, Rychlebské hory
Adresa: ul. Petra Bezruče 13, 789 85 Mohelnice, Mohelnice
Telefon 1: +420 583 430 129
Telefon 2: +420 583 433 011
Fax: +420 583 433 011
Mobil 1: +420 775 111 721
Mobil 2: +420 775 111 722
Web: http://kemp.ic.cz
E-mail: email
Počet lůžek:257

Kemp - Motel Morava je umístěn na okraji rozsáhlého lesoparku u města Mohelnice. Příjezd do kempu je po silnici č. 35, směr Hradec Králové - Svitavy - Mohelnice - Olomouc.

Po celý rok nabízíme ubytování v Motelu, a to ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC). Každý pokoj má vlastní balkon.
Během letní sezóny je možnost využít ubytování ve dvou až pětilůžkových chatách se společným sociálním zařízením v areálu kempu.
Pro náročnější jsou připraveny čtyřlůžkové chaty Bobík vybaveny vlastní sprchou a WC.
Velká plocha je rezervována pro stany, karavany, obytné přívěsy, včetně elektrických přípojek.

Stravování nabízíme individuální, formou plné penze nebo polopenze v naší restauraci a kavárně. Zde můžete využít nabídky hotových jídel i minutkové kuchyně. K příjemnému posezení slouží terasa motorestu, kavárna a venkovní pivnice "Břečťan", kde jsou pořádány taneční večery s živou hudbou. Pro příznivce discohudby jsou pořádány pravidelné diskotéky v restauraci motorestu.
V areálu kempu je umístěn obchod s prodejem základních potravin a drogerie. K dispozici jsou kuchyňky vybaveny plynovými sporáky.
K dalšímu zpříjemnění pobytu je možno využít koupání přímo v areálu kempu. Zájemcům o aktivní odpočinek nabízíme hřiště pro rekreační sporty, minigolf, tenisové kurty, ruské kuželky a zastřešený prostor pro stolní tenis. Děti mohou využít dopravního hřiště s půjčovnou kol a autíček. Dále je zde společenská místnost s televizí.
Ve městě Mohelnice je krytý bazén se saunou a nedaleko Mohelnice možnost jízdy na koních.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: