Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Staré Město » Javorka - horská chata
A657

Javorka - horská chata

  • Javorka - horská chata
  • Javorka - horská chata 2
  • Javorka - horská chata 3
  • Javorka - horská chata 4
  • Javorka - horská chata 5
  • Javorka - horská chata 6
  • Javorka - horská chata 7

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Jeseníky, Rychlebské hory
Adresa: Hyncice pod Sušinou 91, Staré Město, Staré Město
Mobil 1: +420 608 050 618
Web: http://www.javorka.eu
E-mail: email
Počet lůžek:11

21.3.09- Přesto, že je dnes 1. jarní den, jsou lyžařské podmínky v sousedním lyžařském areálu naprosto ideální.
Na jaře i vlétě jsou ještě na Javorce volné termíny. V případě zájmu volejte 608 050 618.

Javorka je třípodlažní objekt, kde v 1. N.P. je lyžárna, kolárna, WC, hospodářská místnost. Ve 2.N.P. je kuchyň vybavená sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, lednicí, varným i jídelním nádobím, dřezem s teplou vodou. Na kuchyň navazuje jídelna pro 8 osob a dále společenská místnost s TV, rádiem s přehrávačem a společenskými hrami. Poslední místností v tomto podlaží je koupelna se sprchovým koutem, vanou, umyvadlem a lázeňskými kamny pro ohřev vody. Ve 3. N.P. jsou 4 dvoulůžkové ložnice, z nichž dvě mají navíc přistýlky. Mezi pokoji je společné WC. Vytápění chaty je zajištěno elektrickým přímotopem.

Stravování
Vlastní potraviny si můžete připravit v kuchyňce. Ke stravování můžete využít také nekuřáckou hospůdku v sousedním obslužném objektu lyžařských vleků nebo další restaurace v obci.

Příjezd
Chata Javorka se nachází v Hynčicích pod Sušinou, na východní straně pohoří Králický Sněžník, poblíž Starého Města pod Sněžníkem. Po silnici, která je udržovaná i v zimě, se dostanete až k chatě. Do 5km vzdálených Chrastic můžete přijet i vlakem nebo pravidelnou linkou autobusu ze Strarého Města. V zimě zde navazuje spoj skibusu, který vás dopraví až k vlekům, u kterých se chata nachází

Sportování
Javorka leží v centru lyžařského areálu se sjezdovkami všech náročností a se snowparkem. V zimním období sníh a jeho kvalitu zaručuje zasněžovací systém a každodenní úprava sjezdovek. Areál poskytuje tyto služby pro zákazníky(skiservis, půjčovna, lyž. škola, hlídání dětí, WC, občerstvení, sněžný bar apod.). V okolí jsou nezapomenutelné terény pro běžkaře, a když není sníh, tak pro pěší a cykloturisty. Na Sušině, na jejímž úbočí Hynčice leží, jsou příznivé podmínky pro paragliding, k němuž je využívána. Jeden vlek se sjezdovkou je provozován i mimo zimní sezonu k jízdě na pás. lyžích, minikárách, horských koloběžkách a mountainboardech. U vleku je sportoviště s trampolínami, stolním tenisem, kuželkami, prolézačkami apod. Další možnosti jsou ve Starém Městě pod Sněžníkem- 2 jezdecké stáje, tenisové kurty místního TK, koupaliště, bowling. Vodáci využívají hodně ke sjezdu řeku Krupá do Hanušovic a odtud dál po Moravě. 500 m od chaty je linie vojenských opevnění z 1. republiky. V okolí jsou horské louky lákající k procházkám a lesy bohaté na zvěř, borůvky a houby.

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ - JAVORKA
CENÍK týden den víkend rekr. popl.
Zimní sezona
26.12.2007 - 2.1.2008 15 400 Kč x x 11 Kč
2.1.2008 -29.3.2008 9 800 Kč 1 600 Kč x 11 Kč
Letní sezona
30.6.2007 -1.9.2007 7 700 Kč 1 300 Kč x 11 Kč
Vedlejší sezona 6 300 Kč 1 000 Kč 3 200 Kč 11 Kč
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Javorka - horská chata na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Jeseníky, Rychlebské hory - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2873 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha