Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Chaty a chalupy » Halámky » Ubytování Halámky
A1785

Ubytování Halámky

Ubytování Halámky

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Jindřichohradecko, Třeboňsko
Adresa: Halámky 21 okres Jindřichův Hradec, Halámky
Mobil 1: +420 603 223 034
Web: http://halamky.unas.cz
E-mail: email
Počet lůžek:6

V létě Vám zdejší lesy nabídnou množství hub a borůvek. Koupání je možné ve třech pískovnách s neuvěřitelně čistou vodou. Kolem obce protéká řeka Lužnice (500 m), kde je možné rybaření na povolenku nebo její sjíždění na kanoi, odkud se dostanete až do vodáckého centra - Suchdola nad Lužnicí.

Na zahradě je možno grilovat ve venkovním krbu /na objednávku možno i menší sele/, posedět si pod pergolou. Díky rozvinuté cykloturistice je v okolí množství značených stezek-2xkola můžeme za příplatek zapůjčit. Na zahradě bazén s pískovou filtrací.Na podzim můžete navštívit výlovy jihočeských rybníků. V zimě je možno využít běžkařské tratě, sjezdové lyžování v Rakousku-Harmannschlag,Karlstift(22 km).
Za návštěvu též stojí lázeňské město Třeboň, Jindřichův Hradec s největším zámkem v Čechách (35 km), Novohradské hory (17 km), České Budějovice spolu se zámkem Hluboká nad Vltavou (50 km) nebo malebné rakouské město Gmund.

Stravovat se lze ve dvou místních restauracích (300 m), v obci je samoobsluha (300 m).

Vybavení
rádio, TV, SAT, video,Wifi internet, zařízená kuchyň, ,povlečení, terasa, teplá voda, vytápění plyn,dřevoplyn,sauna,výřivá vana venkovní a vnitřní krb, za příplatek možno zajistit úklid
Nabídka služeb v okolí: