Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Chaty a chalupy » Suchdol nad Lužnicí » "Chalupa u Látalů"
A4590

"Chalupa u Látalů"

"Chalupa u Látalů"

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Jindřichohradecko, Třeboňsko
Adresa: Lužnická 675, Suchdol nad Lužnicí
Telefon 1: +420 384 781 532
Web: http://www.sweb.cz/ulatalu/
E-mail: email
Počet lůžek:23

Chalupa u Látalů" po celý rok nabízí své ubytovací kapacity všem těm, kteří chtějí prožít alespoň nějaký čas v překrásné oblasti jižních Čech. Chalupa se nachází přímo v obci Suchdol nad Lužnicí, v kraji plném překrásných rybníků, romantických zákoutí s nepřebernými možnostmi aktivní rekreakce. V nedaleké pískovně je možnost koupání po celé léto. Upravené stezky umožňují provozovat procházky i cykloturistiku. Samozřejmostí jsou hřiště pro děti či nespočetné "klidné kouty" pro rybáře.
A pro ty, kdo chtějí strávit spíše ozdravnou rekreaci, se naskýtá možnost navštěvovat bahenní lázně v nedaleké Třeboni či jen provozovat zdravotní procházky po okolí.

Všichni pak jistě nepohrdnou dobrou kuchyní, kterou nabízejí nejrůznější restaurace a hospůdky v okolí. Rybí speciality lze nalézt v téměř každém zdejším menu.

K tomu všemu naše rodinné ubytování již jen přidává možnost odpočinku a ničím nerušeného spánku v pokojích s kuchyní a koupelnou. Chcete-li si tedy užít kvalitní, a přitom ne příliš drahou dovolenou, stačí nám včas zavolat na telefonní číslo 384 781 532, popř. nás kontaktovat dalšími způsoby tak, abychom Vám mohli rezervovat Váš pokoj.
Nabídka služeb v okolí: