Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Chaty a chalupy » Kestřany » Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku
A180

Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku

  • Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku
  • Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku 2
  • Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku 3
  • Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku 4
  • Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku 5
  • Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku 6
  • Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku 7

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Zátaví 14, 39701 Písek, Kestřany
Telefon 1: +420 381 252 382
Telefon 2: +420 381 256 773
Fax: +420 381 252 382
Mobil 1: +420 605 295 541
Mobil 2: +420 605 295 540
Web: http://www.zatavi.wz.cz
E-mail: email
Počet lůžek:6

Rekreační chalupa - bývalé selské stavení zařízené k celoročnímu obývání pro 6 - 8 osob se nachází v malé osadě Zátaví na řece Otavě cca 6 km od starobylého jihočeského města Písek, 102 km jihozápadně od Prahy. Pronajímanou část objektu tvoří obytná kuchyně, dvě ložnice, prosklená veranda, předsíň, samostatná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem (el.bojler 125 l) a s WC. Obytná kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou, stolem a židlemi, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, pohovkou (možno použít jako přistýlku) a televizí. Za kuchyní jsou dvě ložnice (1 x 3 lůžka, 1 x 4 lůžka). V zahradě (216 m2) samostatně oplocené vysokým neprůhledným plotem je možnost posezení v soukromí a grilování. Do domu je zavedena pitná voda z veřejného vodovodu. Uvedené zařízení umožňuje pohodlné ubytování pro 6 osob (možnost dvou přistýlek za příplatek).

V samostatně oplocené zahradě (216 m2) je možnost posezení v soukromí a grilování. Do domu je zavedena pitná voda z veřejného vodovodu. Zátaví je stará osada u zlatonosné řeky Otavy mezi Pískem a obcí Kestřany (vzdálenost od chalupy do Kestřan cca 2 km). V Kestřanech se nachází jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě, které navrhl známý japonský architekt Shunsuke Kato.
Nedaleko chalupy (5 min chůze) teče řeka Otava, i dnes kupodivu průzračná, a blízko za humny chalupy najdete několik malebných jihočeských rybníků. Na své si zde přijdou rybáři, inline-bruslaři ocení nové hladké a málo frekventované silnice. Cyklisté a turisti využijí mimo jiné hustou síť turistických tras a lesních asfaltek v přírodním parku Písecké hory. Toto jméno patří zalesněnému hřebeni, který začíná 3 km od Zátaví a pokračuje v délce 25 km až k údolí Vltavy. Jméno "hory" je spojeno s hornictvím, neboť v Píseckých horách probíhala ve středověku těžba drahých kovů a později se tu lámal i kámen. Dodnes tu můžeme narazit na pozůstatky po dolování a na několik zajímavých lomů. Nechte se tedy pozvat do zdejších hlubokých lesů, kterými vede naučná stezka „Cestou drahokamů“. Dnes tu lidé hledají hlavně klid a "cestu z města". Příroda kolem Písku je opravdu bohatá na malebné scenérie.
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Jihočeský selský dvůr v Zátaví u Písku na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Jižní Čechy - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2913 / Webkamery: celkem 998
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha