Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Chaty a chalupy » Malá Úpa » Horská bouda Renerovka 93
A1961

Horská bouda Renerovka 93

Horská bouda Renerovka 93

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Malá Úpa 93, 542 27, Malá Úpa
Telefon 1: +420 499 891 117
Telefon 2: +420 499 891 046
Web: http://www.renerovka.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:30

Jen pět minut chůze od maloúpského kostelíka, přímo u nejdelšího lyžařského vleku a sjezdovky v Malé Úpě vás vítá RENEROVKA** 93, horská bouda pro turistiku a lyžování.
MALÁ ÚPA jako jediná obec v Krkonoších leží úplně celá v území Krkonošského národního parku, což svědčí o její vyjímečnosti. Odlehlé luční enklávy se zachovalou lidovou architekturou, pěšiny a cesty v okolních lesích, pozvolné běžkařské trasy, horská příroda v okolí Sněžky a zajímavá historie jednoho ze tří center U kostela. K tradičnímu prostředí a současným nárokům hostů přidávají i osobní zájem o jejich spokojenost. Horská bouda Renerovka 93 se nachází v historickém centru horské vesnice Malá Úpa (1100 m n.m.) v blízkosti starého kostela. Z jídelny s barem se nabízí krásný výhled na panorama Sněžky. Renerovka 93 Vám nabízí 12 útulných dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a jeden rodinný apartment. Televizní přijímač je možno si pronajmout za poplatek. V kuchyni se vaří česká jídla. Hostům je k dispozici klubovna, kulečníková místnost a zimní zahrada. Bouda se nachází 150 m od lyžařského areálu. Malá Úpa je ideální pro pěší a cyklo-turistiku. Nabízíme možnost uspořádat rodinné oslavy, pobyty pro skupiny, podnikové večírky, školení. V létě je možné parkování na soukromém parkovišti, v zimě na hlídaném parkovišti na Pomezních Boudách. Domácí zvířata jsou vítána za poplatek.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Horská bouda Renerovka 93 na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Krkonoše - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2878 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha