Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Chaty a chalupy » Pec pod Sněžkou » Horská chata Jindřichův Dům
A3095

Horská chata Jindřichův Dům

  • Horská chata Jindřichův Dům
  • Horská chata Jindřichův Dům 2
  • Horská chata Jindřichův Dům 3
  • Horská chata Jindřichův Dům 4
  • Horská chata Jindřichův Dům 5
  • Horská chata Jindřichův Dům 6
  • Horská chata Jindřichův Dům 7
  • Horská chata Jindřichův Dům 8

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Horská chata Jindřichův Dům 24, Pec pod Sněžkou
Mobil 1: +420 605 365 877
Mobil 2: +420 604 238 703
Web: http://jindrichuvdum.cz
E-mail: email
Počet lůžek:42

Poloha: Horská chata se nachází přímo v centru Ski Pec 1032 m.n.m. na Vysokém Svahu přímo na turistické, cyklistické a běžkařské trati. V bezprostření blízkosti se nachází sjezdovky Mulda, Zahrádky, Smrk a Eso. V lehce dosažitelné vzdálenosti jsou i turistická místa jako Černá hora, Vlčí jámy,rozhledna Hnědý Vrch, cesta kolem Pece a hora Sněžka.
Vybavenost: V objektu jsou 2 až 5 lůžkové pokoje. Kapacita je 42 lůžek. Na pokojí jsou umyvadla s teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je na chodbě. Pokoje na požádání vybavíme dětskou postýlkou a máme k dispozici i dětské židličky do jídelny. Jídelna je vybavena televizí a DVD, knihovnou s knižními novinkami a je zde zdarma internetové připojení přes Wifi. Ve stylové restauraci nabízíme točená i lahvová piva s celého světa, míchané teplé i studené nápoje, mléčné koktejly a domácí zmrzlinu pro děti.
V prostorné herně s kachlovými kamny a pohodlným posezením si můžete zahrát kulečník, ping-pong, minigolf, fotbálek a šipky. Máme zde Jukebox i karaoke.
K relaxaci slouží sauna pro 4 osoby.
V dětském koutku se zabaví děti do 10 let. Zde jsou pro ně připraveny hračky, kreslící potřeby, hrací koberec, DVD s kreslenými i hranými pohádkami a dětské knížky. Pro rodiče zde máme pohodlné posezení se spoustou zajímavých časopisů.
Stravování- snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 jídel (klasická česká kuchyně, grilované maso a bezmasý pokrm) vždy podáváme polévku, druhé jídlo a moučník. Oběd je možné si dokoupit do 8 hodin ten den.
Objekt je nekuřácký, pouze pro ubytované a veden jako rodinný podnik.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: