Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Chaty a chalupy » Vejprty » Horská bouda Na stráni
A3318

Horská bouda Na stráni

  • Horská bouda Na stráni
  • Horská bouda Na stráni 2
  • Horská bouda Na stráni 3
  • Horská bouda Na stráni 4
  • Horská bouda Na stráni 5
  • Horská bouda Na stráni 6
  • Horská bouda Na stráni 7
  • Horská bouda Na stráni 8
  • Horská bouda Na stráni 9
  • Horská bouda Na stráni 10

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: Vejprty, Havířská 54, Vejprty
Mobil 1: +420 777 632 303
Web: http://www.ceskehory.com/boudanastrani
E-mail: email
Počet lůžek:8

Apartmán pro 6-8 osob na polosamotě u lesa v nadmořské výšce 850 m sestávající se ze dvou ložnic, koupelny,společenské místnosti s krbem a vybavené kuchyně.Díky své poloze je ubytování v tomto apartmánu ideální pro rodiny s dětmi, ozdravné pobyty. Okolí nabízí širokou škálu možností využití volného času... výlety, turistika, cykloturistika, houbaření.V zimě pak sjezdové lyžování i terény vhodné pro běžkaře.Přímo před objektem je prostorná stráň, která vybízí k zimním i letním radovánkám a venkovní posezení u ohniště s panoramatickým výhledem na Klínovec a okolí.

Okolí :
Apartmán se nachází na okraji horské obce Vejprty v bezprostřední blízkosti hranic s Německem. Autobusová i železniční zastávka je cca 1km od objektu a je možné od ní případně domluvit odvoz autem. Parkování je v letních měsících přímo na pozemku před chalupou, v zimě pak na hlídaném místě vzdáleném přibližně 50m.
Obchod s potravinami je vzdálen asi 300m od chalupy. Ostatní obchody (řeznictví, prům. zboží, pekárna, večerka, cukrárna) v obci - cca 1km. Restaurace 500-1000m. Vlek - 200m

Tipy na výlet :
V okolí jsou možnosti turistických výletů do Německa (Bärenstein Jöhstadt). Nedaleko se nachází Krušnohorská Magistrála a lyžařská střediska Boží Dar a Klínovec, která nabízí mimo jiné velké množství sjezdovek všech náročností i řadu upravených běžeckých tras, v těsné blízkosti těchto středisek naleznete zahraniční sportovní centrum Oberwiesenthal se sportovní halou a aquaparkem. Další možnosti výletů, jsou především do lázeňských měst Karlovy Vary, Jáchymov. Vyhledávaný je také aquapark v Klášterci nad Ohří, v Chomutově pak Kamencové jezero s minerál. vodou (vodní lyžování, minigolf) a Zoopark. V blízkosti nedaleké obce Měděnec je možné navštívít lesní jezírko a zatopený lom a o pár kilometrů východěji velkolepou zříceninu hradu Hasištejn, kde jsou pořádány různé akce a koncerty.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: