Českem s námi » Ubytování » Pardubicko, Východní Čechy » Chaty a chalupy » Kadov » Chalupa v Kadově
A150

Chalupa v Kadově

  • Chalupa v Kadově
  • Chalupa v Kadově 2
  • Chalupa v Kadově 3
  • Chalupa v Kadově 4
  • Chalupa v Kadově 5
  • Chalupa v Kadově 6

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Pardubicko, Východní Čechy
Adresa: Kadov 16, Kadov
Mobil 1: +420 777 579 750
Web: http://www.bukacek.wz.cz
E-mail: email
Počet lůžek:7

Popis objektu
Zařízená kuchyně s jídelním stolem, TV se SAT, pokoj s 5 lůžky (2 lůžka možná v kuchyni), vstupní společenská místnost, WC, koupelna, stodola s možností uskladnění jízdních kol nebo lyží, oplocená zahrada. Topení v kamnech na tuhá paliva.

Ubytování domácích mazlíčků
Ano – pes

Stravování
Kuchyň vybavená sporákem, lednicí, mirkovlnou troubou, varnou konvicí, umývacím stolem a kredencem. Obchod 100m, 2 x pohostinství do 50m

Doprava
Autobusová doprava, denně 5x spoj Sněžné (5 km) Žďár nad Sázavou (18 km), s přestupem možnost dopravy do Nového Města na Moravě (13 km) nebo Svratky (17 km). O víkendech přímý spoj Svratka – Brno.
Orientační cena za ubytování
170 až 250 Kč za osobu na den + elektřina.

Okolí :
Polodřevěná chalupa se nachází v obci Kadov v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Obec ležící v blízkosti lesů v nadmořské výšce 630 m.n.m. se nachází 18 km SV od Žďáru nad Sázavou, 70 km SZ od Brna a 170 km JV od Prahy.


Autobusová doprava, denně 5x spoj Sněžné (5 km) Žďár nad Sázavou (18 km), s přestupem možnost dopravy do Nového Města na Moravě (13 km) nebo Svratky (17 km). O víkendech přímý spoj Svratka – Brno.

Tipy na výlet :
Venkovní posezení na zahradě s možností pálení ohně, hospoda 50m, restaurace (3 nebo 5 km), cukrárna (5 km).

Koupání:
Rybníky: Medlov (4 km), Sykovec (5 km), Milovský rybník (10 km)

Koupaliště: v Novém Městě na Moravě (11 km)

Bazén: Tři Studně (5 km)

Pěší turistika:
Mnoho značených turistických cest po krásách Žďárských vrchů. V blízkosti (do 15 km) Žákova hora, Devět skal, Malinská skála, Dráteničky, Pasecká skála aj. V podzimnim období možnost sběru hub.

Cyklo turistika:
Kadov je obec, kde se protíná několik hlavních značených cyklostezek.

Lyžování:
V zimě jsou v okolí udržovány běžecké lyžařské tratě. Vždy v lednu probíhá na hotelu SKI (11 km) Světový pohár v běhu na lyžích.

Mimo jiné je možno využívat buď přírodní sjezdovky – Kuklík (4 km), Daňkovice (8 km), Svratka (13 km), nebo uměle zasněžovanou sjezdovku na Harusově kopci u Nového Města na Moravě (11 km).

Možnosti výletů:
Mnoho probíhajících výstav ve Sněžném, na Křižánkách, ve Svratce, V Novém Městě na Moravě. Dále je možno navštívit hrad Pernštejn (38 km), skanzen Veselý kopec u Hlinska (31 km), kostel Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka chráněná UNESCO, zámek Dr. Kinského ve Žďáru na Sázavou aj.

Nabídka služeb v okolí: