Českem s námi » Ubytování » Pardubicko, Východní Čechy » Chaty a chalupy » Tři Studně » Turistická chata Duha - ubytování v srdci Vysočiny - Tři Studně
A1480

Turistická chata Duha - ubytování v srdci Vysočiny - Tři Studně

  • Turistická chata Duha - ubytování v srdci Vysočiny - Tři Studně
  • Turistická chata Duha - ubytování v srdci Vysočiny - Tři Studně 2

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Pardubicko, Východní Čechy
Adresa: Bratislavská 31, Tři Studně
Telefon 1: +420 545 214 430
Fax: +420 545 214 430
Mobil 1: +420 604 585 030
Mobil 2: +420 737 291 883
Web: http://www.ubytovanitristudne.cz
E-mail: email
Počet lůžek:48

Duha je rekreační komplex nacházející se na okraji obce Tři Studně v srdci Vysočiny. Jedná se o větší turistickou chatu pro ubytování čtyřiceti osob a menší chatu pro ubytování osmi osob. Součástí komplexu je volejbalové hřiště, ohniště, menší budova na sportovní vybavení, parkoviště, houpačky, pískoviště a poměrně velká zatravněná plocha. Obec Tři studně se nachází v krásném prostředí zalesněné části Vysočiny. Tyto hluboké lesy nabízejí možnost relaxace, sportovního vyžití i sběru lesních plodů.

V zimě je v blízkém okolí mnoho upravených lyžařských běžeckých tras i závodní dosněžované okruhy, největší uměle dosněžovaná sjezdovka na Vysočině i se sedačkovou lanovkou, mnoho rybníků pro bruslení a také mnoho hospůdek a restaurací nabízejících příjemné posezení i výborné stravování.

V létě můžete využít ke koupání mnoho rybníků, lesy k orientačnímu běhu, či procházkám v přírodě. Mnoho skalních útvarů splňuje podmínky pro krásné horolezecké výstupy.

V rekreačním středisku Duha se snažíme umožnit Vám pobyt v této krásné přírodě za co nejnižší ceny, při zachování slušného standardu.

Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Turistická chata Duha - ubytování v srdci Vysočiny - Tři Studně na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Pardubicko, Východní Čechy - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2880 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha