Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Chaty a chalupy » Nivnice » Nivnická riviéra
A1465

Nivnická riviéra

  • Nivnická riviéra
  • Nivnická riviéra 2
  • Nivnická riviéra 3
  • Nivnická riviéra 4
  • Nivnická riviéra 5
  • Nivnická riviéra 6

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Slovácko, Zlínsko
Adresa: Na Výsluní 400, Nivnice
Mobil 1: +420 722 145 322
Mobil 2: +420 732 245 050
Web: http://www.nivnicka-riviera.ic.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:45

Nivnická riviéra se nachází v obci Nivnice, 7km od Uherského Brodu. Naše obec je známá jako rodiště J. A. Komenského. Hned za obcí začíná CHKO Bílé Karpaty, která nabízí vhodné terény pro turisty a cykloturisty a také množství přírodních zajímavostí pro milovníky přírody. V okolí mimo jiné možno navštívit jedno z nejznámějších lázeňských měst v Evropě - lázně Luhačovice.
Areál riviery je opticky rozdělen na tři části: hlavní budova (apartmány bez příslušenství) s koupalištěm, bungalovy a tenisové kurty. Součástí je devět bungalovů, které jsou od koupaliště odděleny pouze plotem a rekreanti mají na koupaliště volný přístup (koupání však není zahrnuto v ceně pobytu). Jedná se o dřevěnou srubovou chatku s malou zastřešenou terasou, která je rozdělena na pokoj (lůžka, 2x šatní skříň), kuchyňku (pouze skříňka) a sociální zařízení ( sprcha, umyvadlo, teplá i studená voda a WC).
Součástí areálu jsou dva bazény (velký (délka 33m, šířka 15m, hloubka 0,8-1,7m) a dětský (délka 10m, šířka 5m, hloubka 0,3m)), 4 tenisové kurty (antuka nebo umělý trávník) a také větší přírodní ohniště s posezením. Součástí koupaliště je též beach-volejbalový kurt. Parkování v uzavřeném areálu je zdarma. V chatce je k dispozici plastové zahradní posezení na terasu. Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu. Ubytování: max. 3 osoby na bungalov (2 lůžka + přistýlka formou rozkládacího lůžka).
Stravování není k dispozici. Je zde možnost objednání stravy v sousedním hotelu Savary (cca 50m).
Koupaliště bývá napuštěno zhruba v období od poloviny června do konce srpna. Nástup na pobyt od 14:00 do 19:00 hodin. Předání objektu při ukončení pobytu do 10:00 hodin.
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Nivnická riviéra na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Slovácko, Zlínsko - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2878 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha