Českem s námi » Ubytování » Šumava » Chaty a chalupy » Nové Hutě » Chata Rehek
A3738

Chata Rehek

Chata Rehek

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Nové Hutě 36, 384 93 Kvilda, Nové Hutě
Telefon 1: +420 388 434 268
Web: http://www.rehek.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:12

Horská Chata Rehek Vám nabízí možnost rekreace a ubytování na Šumavě, v poklidném horském rekreačním středisku Nové Hutě. Poskytujeme ubytování bez stravování, skupinám pak pronájem celé chaty.

K dispozici je Vám pět dvoulůžkových pokojů, z toho dva pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a WC. Dále můžete využívat společenskou místnost s TV / SAT, jídelnu a plně vybavenou kuchyňku, kde si můžete vařit.

Horská Chata Rehek je ideální pro uzavřené skupiny až 12 osob, kterým poskytne patřičné soukromí. Vhodná je i pro rodiny s malými dětmi, které vyžadují vlastní stravu.

Horská Chata Rehek byla původně součástí penzionu České chalupy. I nadále má s penzionem České chalupy společné zázemí, pouze už neposkytuje stravování. Stravovat se můžete ve čtyřech restauracích nacházejících se na Nových Hutích, nebo si můžete vařit sami. Všechny restaurace jsou vzdálené do 500 metrů od chaty.
Služby

Chata je v zimě vytápěna ústředním topením, nemusíte se tudíž o nic starat. Bezplatné parkování je pro Vás zajištěno na vlastním, udržovaném parkovišti. Zastávka autobusu je cca. 60 metrů vzdálena.

V létě můžete využít antukový tenisový kurt a betonový venkovní stůl na stolní tenis, patřící k areálu chaty. Potřebné sportovní náčiní Vám rádi zdarma zapůjčíme. Horská kola i lyže si můžete vypůjčit v Horské chatě u Pešlů vzdálené asi 60 metrů, vlastní kola si pak můžete uschovat v naší kolárně. Dále je Vám k dispozici dětské hřiště, ohniště a venkovní krb.

Zbytek už Vám nabídne sama Šumava. Možnosti rekreace na Šumavě jsou skutečně široké, ať už je Vaší doménou turistika, lyžování a nebo cykloturistika.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: