Českem s námi » Ubytování » Šumava » Chaty a chalupy » Stachy » Horská chata „CIHELNY“
A4646

Horská chata „CIHELNY“

Horská chata „CIHELNY“

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Zadov 24, Stachy
Telefon 1: +420 388 428 810
Web: http://www.chatacihelny.cz
E-mail: email
Počet lůžek:39

Se nachází v centru významného šumavského horského střediska „Zadov – Churáňov“ ležícího v nadmořské výšce 1000 metrů. Je součástí Národního parku a CHKO Šumava vhodného k celoroční rekreaci pro všechny návštěvníky.

Horská chata Cihelny je ideálním zařízením pro školy v přírodě, lyžařské a snowboardové kurzy, cykloturistiku, podniková školení, sportovní soustředění a rekreaci.

K sportovnímu vyžití v létě je zde nádherná příroda, lákající k turistickým a cykloturistickým výletům. V těchto měsících můžete rovněž využít hřiště na malou kopanou nebo tenisový kurt.
V zimních měsících pak je k dispozici lyžařský vlek (poma) dlouhý 450 metrů nacházející se 50 metrů od chaty a o několik desítek metrů dál se nachází lyžařský areál Kobyla. Toto vše tvoří z horské chaty „Cihelny“ ideální místo pro různá sportovní soustředění, školy v přírodě a lyžařské výcviky.

Na jaře, v létě i na podzim oceníte širokou nabídku pěších a cykloturistických stezek Šumavy a Kašperských hor, vhodných k výletům do krásné přírody Národního parku Šumava, stejně jako naučnou stezku „Churáňov“ v délce 7 km s 12 zastávkami.

Zdejší lesy oplývají bohatstvím borůvek, hub a jiných lesních plodů, jejichž sběrem si můžete zpestřit letní a podzimní vycházky okolní přírodou.

Pro zimní sporty je možné využít v lyžařském areálu Zadov standardní běžecké tratě, sjezdové lyžařské tratě různých stupňů obtížnosti, sedačkovou lanovku, vleky, skokanské můstky.

Ve vzdálenosti pouhých 75 metrů od chaty Cihelny se nachází bowlingové centrum – Infocentrum, bar – penzion u Hořejšů a půjčovna lyží a snowboardů .
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Horská chata „CIHELNY“ na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Šumava - Chaty a chalupyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3132 / Webkamery: celkem 979
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha