Českem s námi » Ubytování » Šumava » Chaty a chalupy » Sušice » Chalupa pod Sedlem
A4588

Chalupa pod Sedlem

Chalupa pod Sedlem

Typ ubytování: Chaty a chalupy

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Albrechtice u Sušice e.č. 3, 342 01 Sušice, Sušice
Telefon 1: +420 376 526 565
Mobil 1: +420 723 969 530
Web: http://www.sumava-dovolena.cz
E-mail: email
Počet lůžek:8

Nabízím Vám týdenní rekreační pobyt v apartmánu u nás na chalupě. Chalupa se nachází v klidném prostředí mimo silnici nad vesničkou Albrechtice u Sušice v nadmořské výšce 830m. Sto metrů za chalupou začíná hluboký, rozsáhlý les kterým po kilometru a půl vystoupáte na vrchol kopce Sedlo do výše 902 metrů nad mořem kde se hned proti Vám přes údolí tyčí hrad Kašperk. Směrem na západ od něj se Vám naskytne nejkrásnější pohled na Šumavu až po Velký Javor. Někdy při výborné viditelnosti jsou vidět i Alpy.

Nabízím Vám dva 30 a 24m2 velké, střešními a štítovými okny prosvětlené podkrovní pokoje každý se čtyřmi lůžky(jeden pokoj 2x dvojpostel, druhý 1x dvojpostel a dvě samostatné postele) vybavené televizí, radiem a posezením. Mezi nimi se nachází malá koupelna s WC, sprchovým koutem a umyvadlem a el. bojlerem na160 litrů. V přízemí chalupy v klenutých prostorách je Vám k dispozici plně vybavená kuchyně –(el.sporák s troubou, dřezy na mytí nádobí, pracovní stůl,mikrovlnka,lednička a 50 l mrazák. Dále pak kompletní nádobí na vaření a stolování a kávovar). Před kuchyní je klenutý sklípek s velkým stolem určený jako jídelna. Hned vedle se nachází druhá koupelna s WC , vanou a umývadlem a el. bojlerem na 120 litrů. K dispozici Vám bude i garáž k uschování kol a v zimě lyží.
Před chalupou je zahrada s posezením na několika místech. Před zahradou se nachází prostranství kde můžete bezstarostně parkovat . O kousek dál na tomto volném prostranství je ohniště pro rozdělání večerního táboráku. Nově je v blízkosti otevřena hospoda a v sousedství je možnost jízdy na koních.

V chalupě se přezouváme, do podkroví vedou dvě modřínová schodiště a proto Vás prosím o přivezení si domácí obuvi.

V podkrovních pokojích je zakázáno kouřit.

Při Vašem příjezdu Vám bude předána uklizená chalupa s povlečenými postelemi. Vybírám kaukci ve výši 1000,- Kč na případné škody.Spotřeba elektrické energie je už zahrnuta v ceně.

V zimním období je topení na pokojích lokální, palivo máte zajištěno. Ostatní prostory jsou vytápěny el..akumulačními kamny.

Příjezd a ubytování v sobotu od 16 hodin.

Odjezd v sobotu do 10 hodin.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Chalupa pod Sedlem na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Šumava - Chaty a chalupy