Českem s námi » Ubytování » České středohoří, Máchův kraj » Farmy a statky » Třebušín » Farma Třebušín-Zababeč
A2124

Farma Třebušín-Zababeč

  • Farma Třebušín-Zababeč
  • Farma Třebušín-Zababeč 2
  • Farma Třebušín-Zababeč 3
  • Farma Třebušín-Zababeč 4
  • Farma Třebušín-Zababeč 5
  • Farma Třebušín-Zababeč 6
  • Farma Třebušín-Zababeč 7
  • Farma Třebušín-Zababeč 8
  • Farma Třebušín-Zababeč 9
  • Farma Třebušín-Zababeč 10

Typ ubytování: Farmy a statky

Turistická oblast: České středohoří, Máchův kraj
Adresa: Třebušín 143, 412 01 Litoměřice, Třebušín
Mobil 1: +420 731 523 469
Mobil 2: +420 603 825 652
Web: http://www.farmazababec.cz
E-mail: email
Počet lůžek:25

Rodinná farma s penzionem, možností jízdy na koni, pěší turistiky, cyklistických tras, nacházející se v CHKO České středohoří nedaleko Litoměřic a cca 70 km od Prahy.

Nádherná okolní příroda a klid CHKO, s možností pěší turistiky, výletů na koních či na kole, umožní příjemně strávit dovolenou, víkend nebo jen jednodenní výlet.

Nabízíme týdenní putování na koních až do SRN, týdenní putování na formanských vozech pro nejezdce na koních a rodiny s dětmi. Možnost pro cyklisty absoluvovat stejné putování na kolech. Dále hvězdicová putování na koních s noclehem na farmě, víkendová putování nebo jen krátké vyjížďky do přírody.

Jízdu na koních umožníme jak zkušeným jezdcům, tak úplným začátečníkům, kteří by chtěli poznat krásu okolní přírody z koňského sedla.

Celoroční rekreace: jízda na koni, cyklistika, turistika, v zimních měsících nedaleká sjezdovka s vlekem nebo možnost běžeckého lyžování.

Farma pořádá řadu akcí např. Velikonoce na farmě pro rodiny s dětmi s programem, Den koně s jezdeckými soutěžemi a programem, Hubertovu jízdu, Silvestrovské programy apod. Informace o aktuálních akcích a podrobnosti nabídky služeb vč. cen naleznete na stránkách farmy.

Poskytujeme možnost pobytu s vlastním koněm a pejsci jsou také vítáni. Ubytování v rodinném pensionu ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a wc. Restaurace a stravování přímo v penzionu. V letních měsících je k dispozici venkovní bazén.

Přijeďte si odpočinout do krásné klidné přírody na naši farmu, která je na samotě, stranou od neustále se zvyšujícího tempa civilizace. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ubytování nabízíme v rodinném penzionu, který je součástí farmy.
K dispozici je devět 2 - 4 lůžkových pokojů. Pět pokojů má vlastní sprchu a WC, zbývající dva mají sociální zařízení společné. Dva pokoje lze spojit v jeden apartmán s vlastním sociálním zařízením a předsíní. V každém pokoji je možnost přistýlky.

Možnost pobytu i s vlastním obytným vozem či přívěsem.
Na pozemku farmy se nachází bazén a hřiště.
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Farma Třebušín-Zababeč na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě České středohoří, Máchův kraj - Farmy a statkyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3212 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha