Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Farmy a statky » Roztoky u Jilemnice » Ekofarma U Kotyků
A1434

Ekofarma U Kotyků

  • Ekofarma U Kotyků
  • Ekofarma U Kotyků 2

Typ ubytování: Farmy a statky

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: 512 31 Roztoky u Jilemnice 82, Roztoky u Jilemnice
Mobil 1: +420 608 233 275
Mobil 2: +420 721 096 135
Web: http://www.ekofarmaukotyku.cz
E-mail: email
Počet lůžek:10

Ekofarma se nachází na úpatí Krkonoš v nadmořské výšce 450 m, v těsné blízkosti města Jilemnice, které je právem nazýváno branou Krkonoš.

Naše rodinná farma vznikla v roce 1992. Ve snaze produkovat co nejkvalitnější potraviny a chovat se co nejšetrněji k přírodě, začali jsme v roce 1997 hospodařit ekologicky a o 2 roky později jsme získali certifikát ekologického chovu na veškerou produkci farmy.

K dispozici dva pokoje (pro 6-7 osob a pro 4 osoby). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a vlastní kuchyňku a TV.

Je možno si vzít s sebou svoje oblíbené zvířátko - kočičku, pejska...
Nabízíme projížďky na koni, projížďy po okolí v bryčce a v zimě, pokud to sněhové podmínky dovolí, Vás provezeme i v saních s krásným výhledem na celé Krkonoše. Pro děti je to ráj, nejvíce jsou v oblibě kočky s koťátkama a velice mazlivý pes (Bernský salašnický). Hosté se mohou pohybovat v celém areálu ekofarmy a mohou se i zapojit do různých prací a poznat tak nepoznané. V oblibě je i sběr hub. Je možnost denně posedět u ohně, na rožni si vytvořit něco dobrého k snědku a pro nebojácné (ale i bojácné) děti vymýšlíme různé bobříky (odvahy, mlčení). Zažijete tu spoustu legrace. Velkým hitem sezony 2008 se stalo přenocování dětí přímo ve stáji na slámě se zvířátky - s koněm, kočičkama a psem. Věříme, že se k nám přijedete podívat tak, jako spousta rodičů s dětmi, ale i prarodičů s vnuky, kteří již jsou u nás stálými hosty.

Novinkou pro letošní rok je provozování různých řemesel, můžete si za poplatek a pod vedením majitelky vyrobit drobný dáreček pro své blízké a nebo i pro sebe. Na farmě korálkujeme, drátujeme, plstíme, tkáme na stávku, předeme na kolovrátku...Můžete si u nás i zakoupit vše potřebné pro vaši tvůrčí práci. Je jen na vás, pro co se zapálíte a čím si budete chtít zpestřit pobyt na farmě.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Ekofarma U Kotyků na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Krkonoše - Farmy a statkyProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2861 / Webkamery: celkem 987
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha