Českem s námi » Ubytování » Adršpašsko, Broumovsko » Hotely-Hostely » Náchod » BONATO HOTEL
A1001

BONATO HOTEL

BONATO HOTEL

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Adršpašsko, Broumovsko
Adresa: Lázeňská 102, Náchod, 547 01, Náchod
Telefon 1: +420 491 424 540
Telefon 2: +420 491 424 525
Web: http://www.bonato.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:67

BONATO HOTEL *** zahájil provoz v roce 1994 a nachází se v lázeňské zóně na okraji Náchoda při hlavní tranzitní trase do PL. Jeho poloha i dostupnost mnoha přírodních krás a pamětihodností východních Čech je zajímavá jak pro obchodníky a firmy, tak pro skupinovou i rodinnou rekreaci.
Ratibořice - babiččino údolí, komplex Teplicko-adršpašských skal, vojenská pevnost Dobrošov, přehradní nádrž Rozkoš, zámky Nové Město nad Metují, Náchod, klášter v Broumově, dřevěný starobylý kostelík ve Slavoňově a další zajímavosti se nalézají v blízkém okolí, převážně na turistických trasách a cyklostezkách. Město Náchod nabízí dostatek kulturních, sportovních i společenských aktivit, divadlo, koupaliště, krytý bazén, zimní stadion, tenisové kurty a pod.
Naším hostům nabízíme ubytování v několika druzích pokojů od jednolůžkových až po rodinná apartmá. Celková kapacita je 25 pokojů a více než 60 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se sat. programy a telefonem.
K některým pokojům patří vlatní balkóny s výhledem na náchodský zámek a zeleň městského parku Montace. V zimním období je v provozu cca 100 m vzdálený lyžařský vlek.
Pro všechny návštěvníky je určeno i vlastní non-stop parkoviště před hotelem, imobilní občané mohou využívat celé přízemní patro budovy.
Součástí hotelu je několik středisek jako Restaurace s 80 místy u stolu, tanečním parketem a podiem pro hudbu, zde se dají uspořádat společenské akce až pro 120 osob. Součástí je salonek Hexagon pro 12 osob. Kavárna má kapacitu 45 míst, kde se pořádají akce menšího charakteru do 50 osob. Součástí je menší salonek pro 12 osob. Dále můžete navštívit tzv. Zimní zahradu s krbem, vodopádem a atraktivním interiérem. V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před hotelem - Zahrádka s 28 místy a k dispozici je také Zahradní altánek s grilem.
Provoz Recepce a Baru je od 7:00 do 22:00. Provoz Kuchyně je od 7:00 hod. do 22:00 hod. a po celou dobu připravuje pokrmy moderní gastronomie. Jídelní a nápojové lístky jsou předkládány v české, anglické a německé verzi.
Dle individuálního přání je možné připravit nejrůznější společenské akce jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní párty, prezentace, recepce formou rautu, banketu a pod.

Nabídka služeb v okolí: