Českem s námi » Ubytování » Adršpašsko, Broumovsko » Hotely-Hostely » Nové Město nad Metují » Hotel Rambousek
A2348

Hotel Rambousek

Hotel Rambousek

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Adršpašsko, Broumovsko
Adresa: Komenského 60, 549 01 Nové Město nad Metují, Nové Město nad Metují
Telefon 1: +420 491 470 403
Telefon 2: +420 491 470 419
Web: http://www.rambousekhotel.cz
E-mail: email
Počet lůžek:51

Hotel Rambousek se nachází asi 200 m od historického centra Nového Města nad Metují. Město má šťastnou polohu v romantické pahorkovité krajině na rozhraní Orlického podhůří a Orlické tabule. Navštěvníci ho vyhledávájí pro jedinečnou krásu starobylého náměstí s podloubím a dominantami kostela a zámku. Lákavé je i okolí např. poutní místo Rokole, slavoňovský dřevěný kostelík, bývalé lázně Rezek, Peklo a v současné době přehrada Rozkoš. V nedaleké České Skalici je stará škola Boženy Němcové a krásné Babiččino údolí. Rovněž se i nedaleko nacházejí Teplicko-Adršpašské skály a mnoho dalších historických a přírodních zajímavostí.

Ubytovací kapacitou se řadí k hotelům rodinného typu. Svým vybavením je vhodný především k individuální turistice a k obchodním jednáním, které zde najdou i potřebné zázemí.
Hotel disponuje s 14-ti dvoulůžkovými, 2 jednolůžkovými, 2 třílůžkovými pokoji. Dále pak se 2 pokoji s apartmá které jsou dvoulůžkové s možností přistýlek a 2 dvoulůžkovými pokoji s koupelnou.
Moderně a účelně zařízené pokoje nabízejí ideální možnosti nejen pro příjemný odpočinek, ale i pro práci obchodních cestujících, jimž je k tomuto účelu k dispozici fax v recepci.
Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, sprchovacím koutem, barevným televizorem s příjmem satelitních programů.
Nabídka služeb v okolí: