Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Hotely-Hostely » Rožnov pod Radhoštěm » Beskydský hotel Relax***
A538

Beskydský hotel Relax***

Beskydský hotel Relax***

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Beskydy, Valašsko, Javorníky
Adresa: Lesní 1689¨, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm
Telefon 1: +420 571 648 100
Telefon 2: +420 571 648 106
Web: http://www.hotelrelax.cz
E-mail: email
Počet lůžek:178

Beskydský hotel Relax *** se nachází na severovýchodě České republiky - na severní Moravě, na okraji malebného valašského městečka Rožnova pod Radhoštěm. Je situován na kopečku uprostřed lesoparku asi 20 minut pěší chůze z centra města.
V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku. Nabízí se také řada možností relaxace formou výletů do zajímavých míst (Valašské muzeum v přírodě, Pustevny) i návštěvou sportovních zařízení města (krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželna, golfové hřiště, zimní stadion).
Hotel je vybaven veškerou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí - viz kongresové centrum.
Areál hotelu nabízí možnost sportovního vyžití ve Fitcentru, tenisových kurtech, vnitřním a venkovním bazénu, kuželně, minigolfu a dětském hřišti.
Hotel je rovněž kompletně vybaven pro poskytování rehabilitačních služeb.Kde nás najdete v Rožnově pod Radhoštěm?
Ve směru příjezdu od Valašského Meziříčí projedete 1. světelnou křižovatku rovně a asi po 1 km, na dohled před 2. světelnou křižovatkou odbočíte doleva. Ve směru od Frenštátu pod Radhoštěm odbočíte na světelné křižovatce doprava a asi po 100 metrech opět doprava. Po dalších cca 200 metrech již přijedete přímo k areálu hotelu.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: