Českem s námi » Ubytování » České středohoří, Máchův kraj » Hotely-Hostely » Blšany » V Údolí Zlatého potoka
A1862

V Údolí Zlatého potoka

  • V Údolí Zlatého potoka
  • V Údolí Zlatého potoka 2
  • V Údolí Zlatého potoka 3

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: České středohoří, Máchův kraj
Adresa: Náměstí 17, Blšany
Telefon 1: +420 415 214 716
Mobil 1: +420 724 999 169
Web: http://www.hotelblsany.cz
E-mail: email
Počet lůžek:33

Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka *** naleznete přímo ve středu malebného městečka Blšany, kterým prochází mezinárodní silniční trasa I/27(E53) vedoucí od rakouských hranic přes Plzeň a Žatec až k hranicím s Německem a může tak spolehlivě poskytnout pohodlí hotelového zázemí v nově vybudovaných pokojích a restauraci na Vašich obchodních cestách stejně dobře jako na Vaší dovolené.
Svou polohou ve středu významné chmelařské oblasti Vám nabízí široké možnosti poznání, ať už je Vaším cílem návštěva historických památek, cykloturistika, agroturistika nebo vášeň pro pivo.
Hostům jsou k dispozici nejen dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány pro 4 a 5 osob, ale i jeden bezbariérový pokoj pro dvě osoby. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, satelitem, dvd přehrávačem, telefonem a internetem. Dále je k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu a půjčovna kol.
K příjemnému posezení zve naše restaurace s bohatým výběrem jídel nejen z české kuchyně a vinárna, jejíž atmosféra je umocněna krbem
Nabídka služeb v okolí: