Českem s námi » Ubytování » České středohoří, Máchův kraj » Hotely-Hostely » Doksy » HOTEL GRAND - Doksy
A2194

HOTEL GRAND - Doksy

  • HOTEL GRAND - Doksy
  • HOTEL GRAND - Doksy 2

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: České středohoří, Máchův kraj
Adresa: Máchova 434 472 01 Doksy, Doksy
Telefon 1: +420 487 883 000
Telefon 2: +420 487 883 001
Fax: +420 487 883 008
Web: http://www.granddoksy.cz
E-mail: email
Počet lůžek:94

Hotel GRAND je vzdálen asi 700 m od Máchova jezera a je zasazen v centru malebného městečka Doksy.

Ubytovací kapacitu hotelu činí 31 kompletně vybavených dvou až třílůžkových pokojů a sedm apartmánů. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu, telefon, TV + SAT a některé také telefon a připojení na internet. Hotel nabízí celkem 94 lůžek. Parkoviště pro hosty před hotelem je k využití zdarma a uzamčené parkoviště za hotelem je možno využít za poplatek.


Pro hotelové hosty, jakož i ostatní návštěvníky je k dispozici hotelová restaurace a kavárna s kapacitou celkem 100 míst. Dále také salónek pro cca 25 osob, vhodný pro firemní školení, předváděcí akce či jinou uzavřenou společnost. Interiér hotelu je zařízen v malebném stylu.

Hotelová restaurace nabízí vynikající zahraniční i tradiční českou kuchyni s výběrem hotových a minutkových jídel každý den. Pořádáme zde večeře s živou hudbou a zábavné akce.


V létě je otevřená kamenná terasa s krbem, lákající své hosty na speciality na grilu, uzená vepřová kolena, vynikající studené pivo Budvar a romantické letní večery s živou hudbou a svíčkami na stolech.


Hotel Grand je vhodný nejen pro rodinné či skupinové pobyty, ale také pro poznávací zájezdy, kde tvoří základnu poskytující veškeré doplňkové služby včetně stravování a zprostředkovatelských služeb. Pořádáme rauty, společenské oslavy, firemní akce, svatby, předváděcí akce a vytvoříme Vám vhodné prostředí pro školení a firemní jednání.

Nabídka služeb v okolí: