Českem s námi » Ubytování » České středohoří, Máchův kraj » Hotely-Hostely » Litoměřice » Hotel Koliba
A1135

Hotel Koliba

  • Hotel Koliba
  • Hotel Koliba 2

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: České středohoří, Máchův kraj
Adresa: Českolipská 2100, 412 01 Litoměřice, Litoměřice
Telefon 1: +420 416 732 861
Telefon 2: +420 416 732 911
Web: http://www.kolibahotel.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:52

Rodinný hotel ležící na okraji okresního města Litoměřice ,vzdáleného pouze 60 km od hlavního města Prahy. Litoměřice se nachází v překrásné krajině lemované dvěma našimi největšími řekami – Labem a Ohří.

Hotel nabízí celou řadu služeb. Každému zákazníkovi se snažíme vyjít maximálně vstříc. Nabízíme 21 jedno až třílůžkových pokojů, 2 luxusní apartmány, vybavení sprchou, WC, Sat-TV, atd…

Velice pružnou cenovou politikou se snažíme nabídnout naše služby co nejširšímu spektru zákazníků. Restaurace a bar jsou Vám kdykoli k dispozici včetně kuchaře, který nabízí své speciality až do pozdních nočních hodin.

Také v oblasti seminářů, školení a firemních setkání jste u nás na správné adrese. Hotelová taxislužba Vás zaveze na jakékoli sportoviště, za kulturou či na jiné krásné místo v okolí hotelu, kterých je u nás bezpočet. Zajišťujeme programy sestavené individuálně dle požadavků klienta. Sportovní, poznávací, kulturní, společenské výlety po okolí, průvodcovské služby, doprava, půjčování jízdních kol atd.

Pro skupiny nabízíme nejen velice zajímavé podmínky, ale i program. Ideální poloha hotelu Vám zaručuje prohlídku těch nejzajímavějších míst.

V areálu hotelu se nachází rozsáhlé parkoviště pro osobní auta i autobusy, v noci hlídané. Pro osobní auta jsou k dispozici i garáže.

Nabízízme ubytování v příjemných, standardně zařízených jedno až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, Sat-TV. Celková kapacita je 21 pokojů, 52 lůžek včetně přistýlek. Součástí ubytování je i snídaně ve formě švédských stolů podávaná každý den od 7,00 – 10,00 hod.
Nabídka služeb v okolí: