Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hotely-Hostely » Hamr na Jezeře » HOTEL PACIFIK
A1088

HOTEL PACIFIK

  • HOTEL PACIFIK
  • HOTEL PACIFIK 2

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko
Adresa: Okružní 23 471 28 Hamr na Jezeře, Hamr na Jezeře
Mobil 1: +420 603 519 483
Web: http://www.hotel-pacifik.cz
E-mail: email
Počet lůžek:50

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel Pacifik se nachází na náměstíčku v těsné blízkosti jezera. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizorem a ve dvou podkrovních apartmánech s kuchyňkou.

Stravování ubytovaných hostů probíhá v salonku restaurace s možností výběru polopenze či plné penze.

Hotelová restaurace dále nabízí studenou i teplou kuchyni, možnost pořádání různých společenských akcí (svatby, zábavy, oslavy, firemní akce...), videoprojekci se satelitním příjmem.

Ceník:
Ubytování: 350Kč osoba/noc (Při ubytování na 2 a více dní 300Kč osoba/noc)Stravování: Snídaně – 50Kč/den Polopenze (snídaně a večeře) 150Kč/den Plná penze – 220Kč/den


Rekreační středisko Hamr na Jezeře leží v nádherné oblasti nedaleko Stráže pod Ralskem. Je obklopeno několika vrchy - Hamerským špičákem s hradem Děvínem, Mlýnským vrchem a Chrástenským vrchem. Je vyhledávaným letoviskem, v minulosti zde byla postavena řada penzionů a vilek, čímž městečko nabylo lázeňského charakteru. V 16.století zde byl vybudován rybník. Ten v současné době slouží k rekreačním účelům a rybolovu. Na březích rybníka jsou 2 kempy. Kemp Koupaliště je umístěn v areálu koupaliště přímo na břehu jezera. Kemp Lesní se nachází v areálu chatové osady přibližně 300m od jezera.

Nedaleko kempu se na kuželovitém kopci vyčnívajícím nad okolní krajinu nachází Hrad Děvín. Z jeho vrcholu je překrásný výhled na Hamerský rybník i okolní krajinu. Na hrad vede od koupaliště značená trasa, cesta trvá přibližně 20 minut.


Nabídka služeb v okolí: