Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hotely-Hostely » Hřensko » Hotel Hubert
A339

Hotel Hubert

  • Hotel Hubert
  • Hotel Hubert 2
  • Hotel Hubert 3
  • Hotel Hubert 4

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko
Adresa: Mezná 76, Hřensko, Hřensko
Telefon 1: +420 412 554 095
Mobil 1: +420 732 403 846
Web: http://www.hotelhubert.eu
E-mail: email
Počet lůžek:24

Rodinný hotel Hubert, se stylovou restaurací a jídelnou, nabízí ubytování pro jednotlivce, rodiny i menší skupiny.Pokoje jsou 2 - 4 lůžkové s možností přistýlky.Na pokojích jsou umyvadla, na některých je sprcha,jeden pokoj je se soc.zařízením.K hotelu patří zahrada s terasou a kiosek,kde je možnost zakoupení zákl.potravin a nápojů na turistiku.Hotel leží v malebné vesničce Mezná v oblasti Českého Švýcarska, vzdálené cca 8km od hraničního přechodu ve Hřensku. Zdejší krajina, vytvářená po tisíciletí pískovci, je známou turistickou oblastí, s typickými skalními kaňony, stěnami a vyhlídkami. Pravčická brána, největší skalní most v Evropě, je atraktivním cílem turistů, stejně tak jako plavba na pramicích v Tiché a Divoké soutěsce. Díky blízkosti hraničních přechodů do SRN můžete poznat i německou část Labských pískovců, nebo navštívit světoznámou galerii Zwinger v Drážďanech.Zajímavý je i výlet starodávným aútobusem,který zajíždí do Mezné a odveze Vás do Německa na hrad Konigstein. V hl.sezoně jezdí výletní loď mezi Děčínem a Hřenskem.Příjezd k nám je možný i MHD Děčím - Mezná.
Pro cykloturisty jsou v Národním parku i v CHKO vyznačené trasy zajímavými místy, na některé z nich navazují i cyklotrasy v SRN.

Naše zařízení je vhodné pro uspořádání svateb, růrných společenských akcí,oslav,večírků a školení.Na přání zajistíme i hudební produkci.

Pro školní výlety a ozdravné pobyty je možné zajistit průvodce nebo přednášku s pracovníkem Národního parku. Dětem,včetné doprovodu, poskytujeme výrazné slevy na ubytování a stravování

Okolí :
Oblast Labských pískovců , která se rozkládá na přeshraničním území Čech a německého Saska, je známou romantickou krajinou, která je hojně navštěvována již přes 200 let.

V roce 1972 byla část tohoto území vyhlášena Chráněnou krajinnou oblastí Labské pískovce, v roce 2000 pak její nejvýznamnější část (79 km2) Národním parkem České Švýcarsko.

Kaňony, pilíře, věže, mohutné stěny, skalní městečka a skalní vyhlídky - to vše jsou rozmanité Labské pískovce. Přidejte lesy, kvetoucí louky, chráněné druhy ptactva a zvířat - a najdete zde ideální místa pro Váš aktivní odpočinek!
Nabídka služeb v okolí: