Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Hotely-Hostely » Dětenice » HOTEL RUSTIKAL – ZÁMEK DĚTENICE U JIČÍNA V ČESKÉM RÁJI
A1986

HOTEL RUSTIKAL – ZÁMEK DĚTENICE U JIČÍNA V ČESKÉM RÁJI

  • HOTEL RUSTIKAL – ZÁMEK DĚTENICE U JIČÍNA V ČESKÉM RÁJI
  • HOTEL RUSTIKAL – ZÁMEK DĚTENICE U JIČÍNA V ČESKÉM RÁJI 2
  • HOTEL RUSTIKAL – ZÁMEK DĚTENICE U JIČÍNA V ČESKÉM RÁJI 3
  • HOTEL RUSTIKAL – ZÁMEK DĚTENICE U JIČÍNA V ČESKÉM RÁJI 4
  • HOTEL RUSTIKAL – ZÁMEK DĚTENICE U JIČÍNA V ČESKÉM RÁJI 5

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Český ráj
Adresa: Hotel Rustikal, 507 24 Dětenice, Dětenice
Telefon 1: +420 493 504 210
Web: http://www.hoteldetenice.cz
E-mail: email
Počet lůžek:46

Hotel Rustikal se nachází přímo v areálu zámku Dětenice asi 70 km severovýchodně od Prahy, na okraji Českého ráje. Kapacita hotelu je 46 lůžek, s přistýkami 65 lůžek. Součástí hotelu je italská restaurace. Nabízíme zde pizzy, těstoviny, saláty a steaky na žulovém kameni a je zde nabídka kvalitních italských, moravských vín. V této restauraci se podávají snídaně formou švédských stolů. Dále zde v nabídce máme tenisový kurt, půjčovnu jízdních kol a různých jiných společenských her.

Zámek Dětenice se nachází asi 70 km severovýchodně od Prahy, na okraji Českého ráje. Původní tvrz byla doložena již v roce 1404. Koncem 16. století byla renesančně přestavěna Křineckým z Ronova. Teprve když Dětenice koupil Jan Kristián, hrabě Clam-Gallas, došlo k pozdně barokní výstavbě. V letech 1762-65 stavitel Zachariáš Fiegert určil dnešní podobu objektu. Při opravách, prováděných pro maltézské rytíře, došlo jen k menším změnám.

Specifikace provozu: celoroční
Kapacita lůžek : 46, s přistýlkami 65

Nabídka služeb v okolí: