Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Hotely-Hostely » Chodov » Nautilus
A2782

Nautilus

Nautilus

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Český les, Domažlicko, Tachovsko
Adresa: Poděbradova 355, Chodov
Mobil 1: +420 602 157 319
Web: http://www.hotel-nautilus.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:52

Znovu otevřený hotel NAUTILUS se nachází v klidné části Chodova, asi 13km od Karlových Varů. Hotel disponuje celkem 22 pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Snídaně jsou podávány ve stylově řešené hotelové restauraci. V sousedství hotelové restaurace je malý salonek s tanečním parketem (40 míst). Salonek má vlastní zázemí a je určen nejen k oslavám a příjemnému posezení, ale i k tanci.

Hotel dále nabízí i restauraci-pivnici s malým oddělitelným salónkem. Součástí restaurace je sklípek pro malé rodinné oslavy. Sklípek je vybaven krbem. Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami a veškerým komfortem služeb. Vysoká úroveň ubytování i ostatních služeb je nabízena za výhodných podmínek.

Hotelové zařízení je ideálním prostředím pro rodinné i kolektivní oslavy, podnikové večírky a jiné slavnostně-společenské události. Areál hotelu poskytuje veškteré pohodlí, klid a potřebné soukromí. Jistě oceníte kuchařské umění nejen jídel české gastronomie, ale i rybí speciality. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že budete spokojeni s našimi službami.

Nabídka služeb v okolí: