Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Hotely-Hostely » Chodová Planá » Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále
A374

Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále

  • Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále
  • Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále 2
  • Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále 3
  • Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále 4
  • Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále 5
  • Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále 6
  • Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále 7
  • Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále 8

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Český les, Domažlicko, Tachovsko
Adresa: Chodová Planá, Chodová Planá
Telefon 1: +420 374 617 100
Telefon 2: +420 374 617 000
Web: http://www.chodovar.cz
E-mail: email
Počet lůžek:117

Nově zrekonstruovaný hotel U Sládka se nachází uprostřed malebného městečka Chodová Planá v samém srdci Chodska. Celá tato oblast ležící na úpatí Českého lesa je charakteristická svým klidným prostředím a zachovalou přírodou.
Hotel je umístěn v areálu rodinného pivovaru Chodovar, vybaven v kategorii 3 *. Hostům je k dispozici telefon s přímou volbou, možnost připojení na internet, minibar, TV + SAT, WC + sprcha / vana. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru Chodovar. Nabídka ubytování v jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích je uzpůsobena širokému spektru klientely.


Okolí :
Prostředí hotelu U Sládka je mimořádně vhodné pro pobyty rodin s dětmi, relaxaci seniorů a firemní motivační trainingy - teambuildingové programy a relaxační pobyty pro manažery. Připravujeme dětský koutek v uzavřeném areálu hotelové zahrady, kde se Vaše děti mohou volně pohybovat bez nebezpečí úrazu, pádu a ohrožení silničním provozem.

V blízké budoucnosti nabídneme k využití vlastní tenisový kurt, zprostředkujeme jízdu na koních, užijete si masáž, perličkovou koupel, teplé zábaly v pivovarském mlátě a vyzkoušíte blahodárné účinky Pivních lázní - pivní koupel s minerální vodou, koupel s přísadou kulturních pivovarských kvasnic a mnohé další. Navštívíte naše solárium a fines centrum, nebo budete jen relaxovat při procházkách klidnými zákoutími chodovoplánského parku nebo romantickým údolím Kosího potoka.

Z nabídky okolí jistě nevynechejte: klášter Teplá, Mariánské Lázně, klášter Manětín, ZOO v Plzni, zámek Bečov a Kynžvart a další, městská památková rezervace a hrad Cheb, hrad Loket.


Tipy na výlet :
Turistické cíle: chráněná krajinná oblast Český les - přírodní rezervace Kladská (česká Taiga), chráněná krajinná oblast Bavorský les - přírodní rezervace, zříceniny hradů Krasíkov, Gudštejn a Přimda, poutní místo - památník obětem nacizmu kostel v Pístově, poutní místo sv. Anna, hornické muzeum Planá, muzeum sklářského umění zámek Bezdružice.
Sportovní nabídka: letiště Skláře a Tachov - paragliding, vyhlídkové lety, vodní nádrž Regent - jachting, windsurfing, krytý plavecký bazén v Mariánských Lázních a Tachově.
Nabídka služeb v okolí: