Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Hotely-Hostely » Klenčí pod Čerchovem » Hotel Výhledy
A1962

Hotel Výhledy

  • Hotel Výhledy
  • Hotel Výhledy 2

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Český les, Domažlicko, Tachovsko
Adresa: Capartice 14 344 01 Domažlice, Klenčí pod Čerchovem
Telefon 1: +420 379 794 264
Mobil 1: +420 777 285 152
Web: http://www.hotelvyhledy.cz
E-mail: email
Počet lůžek:75

Hotel Výhledy nabízí ubytování v útulných pokojích se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové. Pro rodiny s dětmi máme připraveny tří- a čtyřlůžkové pokoje.
Na přání jsou pokoje vybaveny TV. Pro "nejmenší" děti je k dispozici postýlka zdarma.
Můžete k nám přijet i se svými zvířecími miláčky.. Za špatného počasí dobře poslouží dětský koutek, ve kterém se Vaše děti určitě nebudou nudit.Kapacita většího salónku s odděleným vchodem je 80 míst v hodný pro konference a firemní školeni pronájem zdarma. Menší salónek pojme přibližně 30 osob pronájem zdarma.U hotelu je k dispozici parkoviště (bez poplatku) . Hotel je dobře přístupný po hlavní silnici, každý ho bez problémů najde. Díky klidnému prostředí nebudete ničím rušeni. K dalším vyhledávaným místům na Chodsku patří také muzeum J.Š.Baara v Klenčí pod Čerchovem. Mnozí nesmějí chybět na známém Postřekovském masopustu. Jiní dávají přednost tichu hlubokých lesů, z nichž vystupuje nejvyšší hora Českého lesa Čerchov (1042 m).Pomník Jindřicha Šimona Baara na Výhledech
Pomník se nachází asi 300 m nad naším hotelem. Dojdete k němu po pěšině vedoucí od altánu směrem do kopce. Za pěkného počasí je od něj vidět nejen celé Domažlicko, ale i Kdyně, Klatovy a velký kus Bavorska. Samotný pomník¨k byl za okupace zbořen a kámen z něho použit na stavbu mlékárny v nedalekém Waldmúnchenu. Sochu z bronzu se podařilo ukrýt v Chodském hradě v Domažlicích. Po osvobození byl pomník opět postaven.
Z Klenčí vede na Výhledy "Baarova" stezka, která je hojně využívána k nedělním vycházkám.
Nabídka služeb v okolí: