Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Hotely-Hostely » Pec » Hotel Lesana
A1760

Hotel Lesana

  • Hotel Lesana
  • Hotel Lesana 2
  • Hotel Lesana 3
  • Hotel Lesana 4
  • Hotel Lesana 5
  • Hotel Lesana 6
  • Hotel Lesana 7

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Český les, Domažlicko, Tachovsko
Adresa: Pec 87, Pec
Telefon 1: +420 312 244 033
Telefon 2: +420 379 794 265
Fax: +420 312 244 033
Mobil 1: +420 602 272 263
Web: http://hotel-lesana.cz
E-mail: email
Počet lůžek:65

Hotel Lesana se nachází v malebné vesničce Pec pod Čerchovem v CHKO Český les. Víska spolu s okolím učarovala B.Němcové, A.Jiráskovi, O.Novému,J.Vrchlickému, J.Š.Baarovi a mnoha dalším. Poznejte ho i vy pěšky, na kole i autem. Je tu ideální prostředí pro rodiny s dětmi a hosty všech věkových kategorií i jejich domácí mazlíčky. Pořádáme zde firemní i společenské akce, sport.soustředění, školy v přírodě, ozdravné pobyty atd. Můžeme Vám zajistit i masáže kvalifikovanou masérkou přímo v hotelu.
K dispozici máme 65 lůžek ve 20ti 2-4 lůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením a TV. Hoteloví hosté mohou využít restauraci s celodenním provozem a milou obsluhou, salonek, billiard, šipky...
Stravování nabízíme formou polopenze nebo plné penze - výběr ze 2 jídel.
Hotel Lesana nabízí v krásném přírodním prostředí odpočinek, houbaření, sportovní vyžití vč. koupání a rybolovu ve vlastním přírodním rybníčku u hotelu. Je zde hřiště na volejbal, nohejbal, prolézačky a houpačky pro děti, venkovní posezení, altánek a zahradní gril. Provoz hotelu je od dubna do října. Nabízíme možnost využití autobusové dopravy - odjezd každou sobotu z Kladna 7,30h (možnost zastávky: Praha Zličín, Beroun, Rokycany, Plzeň)a zpět.
V případě zájmu organizujeme mikrobusem výlety za poznáním Chodska (hrady, zámky, muzeum keramiky, nejvyšší horu Českého lesa- Čerchov a rozhlednu) a mnoho dalších zajímavostí.
Věříme, že se Vám u nás bude líbit, bude Vám chutnat naše domácí strava
a doufáme že se k nám i Vy opět rádi vrátíte. Těšíme se na Vás!
Nabídka služeb v okolí: