Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Hotely-Hostely » Černá Voda » Hotel Černá Voda
A733

Hotel Černá Voda

  • Hotel Černá Voda
  • Hotel Černá Voda 2
  • Hotel Černá Voda 3
  • Hotel Černá Voda 4
  • Hotel Černá Voda 5
  • Hotel Černá Voda 6
  • Hotel Černá Voda 7
  • Hotel Černá Voda 8
  • Hotel Černá Voda 9

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Jeseníky, Rychlebské hory
Adresa: Černá Voda 147, 790 54, Černá Voda
Telefon 1: +420 584 452 529
Mobil 1: +420 605 298 565
Web: http://hotelcernavoda.rychleby.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:24

Hotel se nachází v obci Černá Voda cca 20 km od města Jeseník, 5 km od polských hranic. Lesy v okolí lákají k houbaření,sběru lesních plodin, k relaxaci a procházkám na čerstvém vzduchu. Klidné a pěkné prostředí je ideální pro strávení příjemné letní i zimní rekreace.

Ubytování:
3 x dvoulůžkový pokoj, 4 x trojlůžkový pokoj, 1 x apartmán

Hotel Černá Voda díky své poloze nabízí návštěvníkům spoustu kulturních a přírodních zajímavostí, cyklostezek, turistických a naučných stezek, hlavně pak ale jedinečnou krásu Rychlebských hor, které Vám nabídnou jeden z nejkrásnějších koutů nedotčené přírody, ticho a klid na lesních pěšinách, čistý vzduch a křišťálovou vodu i historii dávných časů.
V letním období se nabízí vycházky do tichých a kouzelných zákoutí Rychlebských hor, k návštěvě určitě doporučujeme přírodní památky Venušiny misky, Nýznerovské vodopády či Píšťalu, zříceninu hradu Kaltenštejn, je zde také možnost romantického koupání v několika zatopených lomech, rybaření v rybnících v blízkosti obce, návštěva krápníkových jeskyní na Pomezí nebo bezbariérových
Na Špičáku, vodní sporty na nedalekých polských jezerech u Nysy a Otmuchówa, mechová jezírka na Rejvízu, nebo třeba návštěva zámku Jánský vrch, kde se také mimo jiné nachází velmi vzácná sbírka dýmek.
V zimním období jsou milovníkům sportu k dispozici lyžařské vleky na Miroslavi, vzdálené asi 12 km. Jedná se o lyžařský areál, kde jsou tři sjezdovky v délce 1200, 800, a 600 m. Sjezdovky jsou upravovány rolbou a sněhovými děly, možnost večerního lyžování, za poplatek úschovna lyží. Svůj lyžařský talent můžete prokázat také na Červenohorském sedle, Ramzové (17 km), Ostružné nebo Petříkově (22km), příznivé jsou i podmínky pro běžecké lyžování prakticky na území celého okresu.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: