Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Hotely-Hostely » Nová Bystřice » Hotel-Restaurant Fogl
A4563

Hotel-Restaurant Fogl

Hotel-Restaurant Fogl

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Jindřichohradecko, Třeboňsko
Adresa: Mírové náměstí 24, Nová Bystřice
Telefon 1: +420 384 386 338
Web: http://www.hotel-fogl.cz/index.html
E-mail: email
Počet lůžek:24

Hotel-Restaurant Fogl se nachází v Nové Bystřici, malém jihočeském městě na hranicích s Rakouskem. Nová Bystřice je centrem regionu, který se nazývá Česká Kanada. Nabízí množství přírodních a kulturních pamětihodností, které z oblasti činí populární cíl turistů a rekreantů. Příroda
V okolí Nové Bystřice se nachází velké množství lesů a rybníků; mezi nejznámější patří rybník Osika, 2km od města. Česká Kanada je proslulá nedotčenými lesy, které tvoří ráj pro houbaře.

Sport
Novobystřicko nabízí pestrou škálu sportovních možností. Z venkovních aktivit patří mezi nejpopulárnější turistika a cykloturistika v pohraniční oblasti, dále plavání, windsurfing a tenis. V blízkosti Nové Bystřice je nově otevřené golfové hřiště.
Z nabídky indoor sportů patří mezi nejpopulárnější kuželky, sportovní střelnice a tradiční sporty, např. kulečník a šipky.

Kultura
V Nové Bystřici a jejím okolí můžete navštívit mnoho historických památek. K nejpopulárnějším patří hrad Landštejn a slavná úzkokolejka, vedoucí z Nové Bystřice do Jindřichova Hradce. V obci Klášter si můžete prohlédnout unikátní ukázky barokní architektury.
V letních měsících se na Novobystřicku pořádají folkové koncerty (především na Landštejně).

Ostatní
Město leží téměř na hranicích s Rakouskem, proto si svůj pobyt můžete zpestřit návštěvou rakouského pohraničí.
V Nové Bystřici máte mimo jiné možnost využívat služeb Internetu.

Nabídka služeb v okolí: