Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Hotely-Hostely » Jablonec nad Nisou » Hotel MERKUR s.r.o.
A1720

Hotel MERKUR s.r.o.

  • Hotel MERKUR s.r.o.
  • Hotel MERKUR s.r.o. 2
  • Hotel MERKUR s.r.o. 3
  • Hotel MERKUR s.r.o. 4

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Jizerské hory, Frýdlantsko
Adresa: Anenské náměstí 4340/8, Jablonec nad Nisou
Telefon 1: +420 483 312 741
Fax: +420 483 311 971
Web: http://www.hotelmerkur.cz
E-mail: email
Počet lůžek:165

Budova je situována v samotném centru města Jablonce nad Nisou na začátku pěší zóny lemované řadou obchůdků, kaváren a restaurací.
V bezprostřední blízkosti města začínají turistické stezky, cyklostezky a pro lyžaře sjezdařské i běžecké trasy.
Přímo v hotelu můžete využít Taxislužbu, ČS Bankomat, Směnárnu nebo navštívit Denní Bar ve vstupní hale (30 míst), Snack Bar Restauraci v přízemí (35 míst), obědovou nekuřáckou Restauraci v 1.patře (40míst), Kavárnu ve 2.patře (120 míst, možno rozdělit napůl) nebo Vinárnu s pódiem v suterénu (50 míst). Uvedená střediska pronajímáme i jako samostatné sály a salónky.
Pro ubytované hotelové hosty je zdarma k dispozici trezor v recepci, Wi-Fi připojení v hale a internetová kavárna. Za poplatek pak lze požádat o kopírovací, telefonní i faxové služby. Hotelová recepce funguje nonstop.
V recepci můžete platit v hotovosti v CZK, v zahraniční měně nebo kreditní kartu – přijímáme VISA, MASTER, AMEX, MAESTRO, DINERS CLUB.
Hotel jako takový disponuje 79 pokoji se 165 lůžky (z toho jeden bezbariérový, dva Apartmány a jedna přenosná dětská postýlka do 2let dítěte). Pokoje mají na podlahách koberce a jsou standardně vybaveny - včetně telefonu, radia, TV-SAT, a oddělenou koupelnou (sprcha x vana) s toaletou.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: