Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Hotely-Hostely » Tanvald » Hotel U Dubu - Tanvald
A1105

Hotel U Dubu - Tanvald

Hotel U Dubu - Tanvald

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Jizerské hory, Frýdlantsko
Adresa: Tanvald 216, Tanvald
Telefon 1: +420 483 394 075
Telefon 2: +420 483 396 588
Web: http://www.udubu.cz
E-mail: email
Počet lůžek:60

V údolí říčky Kamenice pod jižními svahy Tanvaldského Špičáku nabízí celoročně své služby hotel U Dubu. Svojí polohou v atraktivní oblasti Jizerských hor a bohatým zázemím poskytovaných služeb splní veškeré nároky na aktivně strávenou rodinnou dovolenou i na pobyty větších skupin včetně dětských kolektivů.

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sprchou a WC, hostům je k dispozici klubová místnost s TV a satelitem. Celková kapacita hotelu je 40 lůžek. Hotelová restaurace je vyhlášená svojí znamenitou kuchyní s pestrým výběrem tradičních českých i světových jídel a zvěřinových specialit. K večernímu posezení zve oddělená pivnice, vinárna s barem nebo salónek pro uzavřenou společnost. V nabídce hotelu U Dubu nechybí letní terasa s večerním grilováním, hotelové garáže a upravovaná travnatá plocha vhodná pro dětské hry i kolektivní sporty.

Tanvaldsko je oblastí skýtající široké možnosti pro pěší, lyžařskou i cykloturistiku, sjezdařský areál Tanvaldský Špičák je vzdálen od hotelu pouhé 2 km. Po dohodě lze zajistit dopravu až ke sjezdovkám, stejně jako zapůjčení lyží nebo v létě horských kol. 300 m od hotelu jsou tenisové kurty, další možnosti kulturního i sportovního vyžití nabízí město Tanvald, na jehož okraji se hotel U Dubu nachází.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: