Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Hotely-Hostely » Černá v Pošumaví » Hotel Villa Bohemia
A2778

Hotel Villa Bohemia

Hotel Villa Bohemia

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Bližná 16, Černá v Pošumaví
Telefon 1: +420 380 744 666
Web: http://www.villabohemia.cz
E-mail: email
Počet lůžek:29

Rodinný Hotel Villa Bohemia leží na břehu Lipenského jezera poblíž turisticky atraktivní obce Černá v Pošumaví. Je vzdálen pouze 20 km od malebného města Český Krumlov zapsaného na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Dům byl postaven před více než 100 lety knížetem Schwarzenbergem a v roce 1998 s velkou péčí přestavěn nynějšími majiteli na penzion s restaurací.
Poloha hotelu je výborným výchozím bodem pro výlety po Šumavě - pro turisty, cykloturisty i bikery. Trakingová kola vám rádi zapůjčíme. Windsurfing a kitesurfing jsou v této oblasti velmi populární stejně jako celoročně otevřená bobová dráha nebo aquapark - obojí v nedaleké obci Lipno.
V zimě můžete využít upravené běžkařské trasy začínající hned u domu. Lyžařské středisko Lipno Kramolín je vzdálené 15 km, Hochficht – Smrčina 20 (40) km a Sternstein 35 km. Zamrzlé jezero je vhodné k bruslení nebo pro snowkite .
Během celého roku vám zprostředkujeme vyjížďku na koni nebo poradíme kam na výlet.

Součástí hotelu je kulečník, sauna, masáže, venkovní stolní tenis, tenisový antukový kurt, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, trampolína a soukromá pláž. Samozřejmostí je parkoviště.

Přijeďte si odpočinout a načerpat nové síly během romantického pobytu ve dvou nebo rodinné dovolené. Přijeďte a přesvědčte se, že jsme připraveni splnit vaše náročné požadavky.

Rodina Tichých


Nabídka služeb v okolí: