Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Hotely-Hostely » Sezimovo Ústí » Hotel Mas
A2449

Hotel Mas

  • Hotel Mas
  • Hotel Mas 2
  • Hotel Mas 3
  • Hotel Mas 4
  • Hotel Mas 5
  • Hotel Mas 6
  • Hotel Mas 7
  • Hotel Mas 8
  • Hotel Mas 9
  • Hotel Mas 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Náměstí Tomáše Bati 417, Sezimovo Ústí
Telefon 1: +420 381 276 022
Telefon 2: +420 381 275 010
Web: http://www.hotelmas.cz
E-mail: email
Počet lůžek:164

Hotel MAS je umístěn v klidném prostředí městečka Sezimovo Ústí, poblíž silnice E55, vedoucí z Českých Budějovic (55 km) do Prahy (85 km), na náměstí s parkovou úpravou. Nedaleká řeka Lužnice spolu s okolními lesy a rybníky jsou vyhledávanými místy pro milovníky přírody. Rovněž velké množství památek v okolí je lákavým cílem návštěvníků ( Tábor, Chýnovské jeskyně, Kozí Hrádek, Choustník, Dobronice, Příběnice, ze vzdálenějších míst hrady Zvíkov a Kámen, zámky Orlík, Červená Lhota a Hluboká nad Vltavou ). Doporučujeme pro ty, kteří hledají dobře vybavený hotel s výbornou kuchyní a službami v místě, odkud je možné podnikat výlety jak pěší nebo na kole do okolní přírody, tak autem za památkovými objekty. Hotel je rovněž vhodný pro rekondiční pobyty a školení.

Okolí :
Pro Váš volný čas při pobytu na hotelu MAS je ubytováným hostům zdrama k dispozici krytý hotelový bazén s barem o rozměrech 13 x 5 x 1.6m s prodiproudem, saunou a vířivou vanou.

Doporučujeme přredevším pro ty, kteří hledají dobře vybavený hotel s výbornou kuchyní a službami v místě, odkud je možné podnikat výlety jak pěší nebo na kole do okolní přírody, tak autem za památkovými objekty.

Vycházky a výlety lze podnikat do sousedního historického města Tábora s Husitským muzeem a podzemními chodbami, v okolí pak řada zajímavých cílů, např. jeskyně Chýnov, zříceniny gotického Kozího Hrádku, kde pobýval mistr Jan Hus, hrady Kámen, Choustník, Dobronice, Příběnice, Zvíkov, zámky Orlík, červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, v sousedství CHKO Třebońsko, jihočeská Blata.
Oblast je hojně využívaná k provozování cykloturistiky i autoturistiky.

Hotel je rovněž vhodný pro rekondiční pobyty a školení.Tipy na výlet :
Na místě je možné dále zajistit návštěvu tenisových kurtů, sportovní střelbu, rybolov, návštěvu hvězdárny, vyhlídkové lety balonem nebo jízdu na koních.
Jako další možnost pro koupání je to nedaleká řeka Lužnice (cca 1 km) nebo rybník Jordán s rekreační pláží s tobogánem ve městě Tábor (cca 4km MHD)

Nabídka služeb v okolí: