Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Hotely-Hostely » Veselí nad Lužnicí » Hotel ***Lucia Veselí nad Lužnicí
A2557

Hotel ***Lucia Veselí nad Lužnicí

  • Hotel ***Lucia Veselí nad Lužnicí
  • Hotel ***Lucia Veselí nad Lužnicí 2
  • Hotel ***Lucia Veselí nad Lužnicí 3
  • Hotel ***Lucia Veselí nad Lužnicí 4
  • Hotel ***Lucia Veselí nad Lužnicí 5

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Třída ČSA 598, Veselí nad Lužnicí
Telefon 1: +420 381 582 123
Web: http://www.hotellucia.cz
E-mail: email
Počet lůžek:107

Hotel Lucia.cz (dříve Motel Lucia) zakoupil v lednu 2002 JUDr.Milan Vacek, právník v Kalifornii a na Hawaii.
Po kompletní rekonstrukci byl Hotel Lucia ve Veselí nad Lužnicí zprovozněn k 1.7.2002 jako nekuřácký hotel.
Hotel Lucia se nachází na ostrově v srdci historického města Veselí nad Lužnicí na soutoku řek Lužnice a Nežárky, ideálně situován pro návštěvníky hradů a zámků, milovníky cyklistiky, rybaření a v letních měsících také koupání v nedalekých nádherných veselských pískovnách (již 1 km od Hotelu), nebo dokonce ca. jen 300m od hotelu u jezu v řece Nežárce.
Nabízíme možnost půjčování kol, lodiček a sportovního vyžití - v nedalekém sportovním areálu, včetně tenisu, hokeje, nohejbalu, atd. Můžeme pro Vás naplánovat svatbu, seminář či ozdravný pobyt.
Hotel Lucia.cz má celkem 130 lůžek v 54 pokojích, každý pokoj má vlastní příslušenství, balkón, barevný televizor včetně satelitních kanálů, přípojku na internet (použití zdarma) a domácí-hotelový telefon. Dva pokoje jsou bezbariérové, do všech pater jezdí prostorný výtah. V přízemí hotelu je nekuřácká restaurace, která má kapacitu 95 míst, důsledně odvětraný kuřácký salónek s ca. 25 místy, nekuřácká kavárna - cukrárna, která má 25 míst, a nekuřácká taverna s ca. 25 místy, a další možnosti posezení venku na rozsáhlých terasách v létě. Hotel Lucia má vlastní parkovací plochy pro 40 aut a 5 autobusů.
Nabízíme mj. slevy pro skupiny hostů, delší pobyty, děti od 4 do 10 let jsou ubytovány za poloviční cenu, děti do 4 let bez nároku na služby zdarma.
Recepce otevřena non-stop.
Nabídka služeb v okolí: