Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Hotely-Hostely » Dolní Dvůr » Hotel U Zvonu - Dolní Dvůr
A1540

Hotel U Zvonu - Dolní Dvůr

Hotel U Zvonu - Dolní Dvůr

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Dolní Dvůr 8, 543 42 Trutnov, Dolní Dvůr
Mobil 1: +420 604 270 431
Web: http://www.hoteluzvonu.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:70

Celoročně provozovaný hotel je ideální pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, letní tábory, vzdělávací kurzy, společenské akce. Nachází se v malebném údolí horské obce Dolní Dvůr, blízko místa, kde se setkávají Kotelský a Klínový potok a vytvářejí spolu říčku Malé Labe.
Hotel je vybaven 2 - 5 lůžkovými pokoji s hygienickým příslušenstvím na patře a několika pokoji s vlastním hygienickým příslušenstvím. Hosté mohou využít společenskou místnost, učebnu, salonek, stolní tenis a šipky. Pro skupiny i jednotlivce jsou připraveny balíčky sportovních aktivit a zábavy. V hotelu je půjčovna horských kol. Možný je i pobyt se psem. Ten je ovšem nutno předem dohodnout. Stravu si musí zajistit majitel sám. Nezbytností je i zdravotní a očkovací průkaz.

Horské prostředí poskytuje ideální podmínky pro zimní lyžování. V místě jsou 4 lyžařské vleky o délce cca 600m, z toho 2 s nočním lyžováním. Skibus zdarma do Mladých Buků a Černého Dolu, půjčovna skikompletů a lyžařská škola. Bezplatné parkování přímo u hotelu, zastávka autobusu u hotelu. V okolí množství turistických i cyklistických tras, koupaliště ve Vrchlabí nebo Čisté.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: