Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Hotely-Hostely » Hostinné » Městský Hotel Dorinka
A1297

Městský Hotel Dorinka

  • Městský Hotel Dorinka
  • Městský Hotel Dorinka 2
  • Městský Hotel Dorinka 3
  • Městský Hotel Dorinka 4
  • Městský Hotel Dorinka 5
  • Městský Hotel Dorinka 6
  • Městský Hotel Dorinka 7
  • Městský Hotel Dorinka 8
  • Městský Hotel Dorinka 9
  • Městský Hotel Dorinka 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Náměstí 67, Hostinné
Telefon 1: +420 499 429 366
Mobil 1: +420 605 113 828
Web: http://www.dorinka.eu
E-mail: email
Počet lůžek:43

Městský Hotel Dorinka stojí na náměstí v Hostinném, které se nachází v podhůří Krkonoš a to nedaleko hranice Krkonošského národního parku. Město a jeho výhodná poloha vytvářejí dobré podmínky k provozování letních i zimních sportů a rekreace. Svahy podhůří Krkonoš nabízí optimální podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku s krásnými výhledy na nejvyšší vrcholky Krkonoš.
Ubytování:
Celková kapacita hotelu je 43 lůžek. Nabízíme možnost ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a dále v prostorných rodinných studiích s postýlkou a možností přistýlky. Pro náročnější klienty nabízíme ubytování ve studiu disponujícím minikuchyňkou, TV a přípojkou k PC s Internetem. Ekonomičtější variantou pro větší rodinu nebo pro více osob je pokoj se 6 lůžky. Všechny pokoje jsou velmi komfortní se samostatným WC a koupelnou. Dvoulůžkové pokoje a studia jsou situována s výhledem na náměstí. Třílůžkové pokoje mají výhled na kostel.
Město Hostinné patří mezi nejstarší města nacházející se na úpatí nejvyšších českých hor Krkonoš. Pyšní se významnými historickými stavbami jako je Galerie antického umění, Františkánský klášter, Mariánský sloup, Renesanční radnice, Kostel Nejsvětější Trojice a Pomník císaře Josefa II.
Tipy na výlety - Léto:
Labská cyklotrasa(nejvýznamnější dálková cyklistická trasa v regionu). Pramen Labe na Horních Mísečkách, Krkonošské muzeum Vrchlabí, vodní přehrada Les království v Bílé Třemešné, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Adršpašsko-teplické skály, Bozkovské jeskyně, Hospital Kuks, Krkonošský národní park. Ideální jsou i terény pro nordic walking. V blízkém okolí jsou dvě golfová hřiště – v Mladých Bukách a v Prosečném. Zajístíme jízdu na koni a pro hotelové hosty možnost zapůjčení horských kol.
Tipy na výlety - Zima:
Skipark Černý Důl, Skipark Mladé Buky, Skiareál Černá Hora v Jánských Lázní s nejdelší sjezdovou tratí v České republice, Skiareál Špindlerův Mlýn, Skiareál Pec pod Sněžkou.
Nejbližší lyžařské terény jsou vzdáleny od hotelu 8 km.


Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: