Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Hotely-Hostely » Rudník » Hotel Arnika
A537

Hotel Arnika

  • Hotel Arnika
  • Hotel Arnika 2
  • Hotel Arnika 3
  • Hotel Arnika 4
  • Hotel Arnika 5

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Rudník u Vrchlabí 134, Rudník
Telefon 1: +420 499 422 724
Mobil 1: +420 724 324 284
Web: http://www.arnika-rudnik.cz
E-mail: email
Počet lůžek:60

Hotel Arnika se nachází v obci Rudník v těsné blízkosti Krkonoš.
Hotel je provozován celoročně. V lením období : turistika, cykloturistika, tenis, golf, vyhlídkové lety, paragliding, lov, rybolov… V zimním období: zimní sporty - sjezdové, běžecké lyžování v místě s ideálním výstupem na
krkonošské značené trasy. Sjezdové lyžování - zimní střediska Mladé Buky, Černý Důl, Černá hora-Janské Lázně jsou v těsné blízkosti.
Špindlerův Mlýn 23 km, Pec p. Sněžkou 27 km.


Ubytování nabízí hotel Arnika v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky se sprchou a WC. Dále v apartmánech s koupelnou a WC. Dva pokoje jsou bezbariérové. Všechny pokoje jsou vybaveny TV SAT, minibarem, telefonem. V hotelu je osobní výtah, společné garáže. K dispozici je krytý vyhřívaný bazén.

V hotelu Arnika se nachází stylová restaurace, kavárna s letní zahrádkou, krytá terasa s grilem, salonek pro slavnostní hostiny , rauty, bufety, svatby. Restaurace nabízí tradiční česká a krkonošská jídla, mezinárodní kulinářské speciality i širokou nabídku stravování formou menu
.
Dále je hostům hotelu Arnika k dispozici pro relaxaci a aktivní odpočinek:
-krytý bazén s protiproudem, finská sauna, infrasauna, masáže, kyslíková kůra, magnetoterapie, letní sluneční terasa s lehátky, klidová zóna v hotelové zahradě, petanque, zahradní stolní tenis, šipky a další hry. K dispozici jsou k zapůjčení horská kola, hole na nordinc walkink.
V obci jsou tenisové kurty, koupaliště, v blízkosti cca 5 km golfové hřiště
Mladé Buky. Milovníci koní mohou navštívit jízdárnu v Kněžicích cca 13 km.

Hotel Arnika pro Vás zajistí oddechové, sportovní a relaxační pobyty. skupinové pobyty se zajištěním denního i večerního programu, hotel je vhodný pro školení, semináře, prezentace a další firemní akce. K dispozici jsou školící místnosti do 30 osob s technickým vybavením.

Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: