Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Hotely-Hostely » Špindlerův Mlýn » Hotel Erlebachova bouda
A317

Hotel Erlebachova bouda

  • Hotel Erlebachova bouda
  • Hotel Erlebachova bouda 2
  • Hotel Erlebachova bouda 3
  • Hotel Erlebachova bouda 4
  • Hotel Erlebachova bouda 5
  • Hotel Erlebachova bouda 6
  • Hotel Erlebachova bouda 7
  • Hotel Erlebachova bouda 8

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Špindlerův Mlýn 109, Špindlerův Mlýn
Telefon 1: +420 499 523 329
Telefon 2: +420 499 523 842
Fax: +420 499 523 329
Mobil 1: +420 731 598 895
Web: http://www.erlebachovabouda.cz
E-mail: email
Počet lůžek:200

Horské hotýlky***Erlebachova & Josefova bouda najdete v národním parku v samém srdci Krkonoš ve Špindlerově Mlýně. Nadmořský výška 1150m.n.m. poskytuje čistý horský vzduch a ideální výchozí bod pro turistiku a lyžování.

Tříhvězdičkový vysokohorský Hhotelový komplex s přilehlými depandancemi, penzionem a vilou se nacházejí v srdci Krkonoš v nadmořské výšce 1.150 m ve Špindlerově Mlýně na jižním svahu hory Malý Šišák ve středu Krkonošského národního parku. Díky nadmořské výšce nemá problémy se sněhovou pokrývkou a je celoročně přístupný pěšky, běžkami, kolem, autem i místní autobusovou linkou. Nádherný výhled s přírodou okolo, útulné pokoje a milý personál na Vás čekají. Jeho situování je skutečně jedinečné. V jakémkoliv ročním období a počasí zde pocítíte užasnou atmosféru hor. Jste tu kdykoliv vítáni !!!

horský hotýlek*** Erlebachova & Josefova bouda prošel kompletní rekonstrukcí.

Ubytovací část nabízí 2-,3-lůžkové a rodinné pokoje se sprchou, WC a TV+SAT, které splňují požadavky moderního ubytování a typického horského stylu. Spojení kamene a dřeva vytváří jedinečné kouzlo prostoru. Velká okna nabízejí úžasný rozhled na panorama Špindlerova Mlýna.

Restaurace s krbem byla rozšířena a nová prosklená stěna Vám poskytne unikátní rozhled do krkonošké přírody. Náš stálý personál Vám nabízí kvalitní služby, při kterých si můžete vychutnat klid a pohodu v samém středu Krkonoš a jídelní lístek Vás láká nejen na krajové speciality.

Přijďte k nám - relaxovat, a to aktivně při túrách nebo pasivně např. na naši letní terase u dobrého vínka

Přijďte k nám - odpočívat od každodenních starostí a načerpat nové síly

Přijďte k nám - s dětmi a užívejte si ničím nerušené zážitky, na které budou celý život vzpomínat

Přijďte k nám - oslavte u nás Vaše narozeniny, uspořádejte svatbu nebo jen setkání s rodinou

Přijďte k nám - u nás jste vždy vítáni

Přijďte k nám - a naleznete druhý domov


K vybavení prvotřídního vysokohorského hotelu Erlebachova bouda patří restaurace a bar s celodenním provozem, terasa - nabízející příjemné posezení a opalování, salónek, sauna, půjčovna horských kol, saní a lyží. Pro děti nabízíme dětský koutek, venku pak malé hřiště nebo si mohou užívat lyžařský a automobilový simulátor. Pro dospělé a větší děti je k dispozici stolní tenis, stolní fotbal, sauna, biliár a šipky. Hotelový komplex má 3 restaurace, 3 konferenční salonky. Hotel má vlastní bezplatné parkoviště. Na penzionech můžete posedět ve stylově zařízené restauraci s krbem.

Přímo před hotelem se nachází lyžařský vlek a 1,5 km dlouhá sáňkařská dráha. Hotel Erlebachova bouda je velmi dobrým výchozím bodem pro pěší, cyklistickou a lyžařskou turistiku. Místo je protkáno velmi množstvím tras od nejlehčích až po ty nejnáročnější. Možno dělat okružní výlety od 2 km do 30 km. Sněžka je vzdálena 9,5 km, pramen Labe 8,5 km. Jsou zde i trasy vhodné pro vozíčkáře a děti v kočárkách.

Přímo u hotelu se nachází kaplička, zasvěcená svatému Františkovi z Assisi.

Při Vašich túrách můžete obdivovat nádherné přírodní scenérie např. vodopády, jezery, rozlehlé pláně, malebná údolí atd. Rovněž můžete narazit na spoustu pomníčků a křížků s kapličkami.

Ubytování v našem hotelu je ideální pro klienty toužící po romantice a klidu, kteří zároveň nechtějí slevit ze svého pohodlí. Vhodné též pro firemní akce, semináře, soukromé i abiturientské oslavy. Nabízíme možnost rezervace salónku či restaurace.
Na Vaši návštěvu se těší Erlebachova bouda Krkonoše Špindlerův Mlýn
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: