Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Hotely-Hostely » Vítkovice » Hotel Jasmín
A1446

Hotel Jasmín

  • Hotel Jasmín
  • Hotel Jasmín 2
  • Hotel Jasmín 3
  • Hotel Jasmín 4
  • Hotel Jasmín 5
  • Hotel Jasmín 6

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Vítkovice 280 512 38, Vítkovice
Telefon 1: +420 481 582 754
Mobil 1: +420 604 619 398
Web: http://www.hoteljasmin.cz
E-mail: email
Počet lůžek:70

Hotel Jasmín*** se nachází v jednom z nejmalebnějších koutů České republiky v horském středisku západních Krkonoš Vítkovice-Mísečky. Nedaleko odtud vede horská silnice, kde jezdí i autobusová linka na Zlaté návrší (Vrbatova bouda) v nadmořské výšce 1.411 m.
V bezprostředním okolí hotelu je lyžařské středisko Aldrov. Pro milovníky horské turistiky je hotel ideálním východiskem pro konání horských túr do oblasti západních a středních Krkonoš.
Ubytování pro 70 hostů je zajištěno ve dvou az pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), televize se satelitním příjmem. Hostům je k dispozici restaurace, vinárna s krbem, terasa s ohništěm, biliárd a místnost pro děti. Parkování je v omezeném počtu možné přímo u hotelu.

Pobyt na našem hotelu Vám zpříjemní relaxační a sportovní nabídka. K dispozici je krytý bazén, sauna, masáže, letní terasa s lehátky, hřiště na volejbal, kopanou a tenis. Ve večerních hodinách můžete posedět u táboráku. V zimě můžete využít kompletní nabídku na lyžování (ski školu a ski půjčovnu ve ski areálu Aldrov cca. 300 m).

Ve vzdálenosti asi 6km se nachází i koňská farma HUCUL, kde si lze zakoupit výuku jízdy na koni. Hotel doporučujeme pro strávení klidné
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: