Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Hotely-Hostely » Vrchlabí » Hotel Labuť
A2067

Hotel Labuť

  • Hotel Labuť
  • Hotel Labuť 2
  • Hotel Labuť 3
  • Hotel Labuť 4
  • Hotel Labuť 5
  • Hotel Labuť 6

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Krkonošská 188 543 01 Vrchlabí, Vrchlabí
Telefon 1: +420 499 421 964
Web: http://www.hotellabut.cz
E-mail: email
Počet lůžek:53

Hotel Labuť se nachází naproti zámku a zámeckému parku přímo v centru historického města Vrchlabí, na úpatí nejvyšších českých hor Krkonoš. Jeho ideální poloha přímo vybízí k výletům do nedalekých rekreačních středisek či k procházkám po horách, které jsou protkány množstvím dobře značených turistických, cyklistických a lyžařských tras. Při nepřízni počasí můžete navštívit některé z vrchlabských pamětihodností nebo se jen tak toulat po místních obchůdcích.
Ve své historické budově v příjemné rodinné atmosféře hotel Labuť poskytuje mimo pohodlného ubytování a kvalitního stravování řadu dalších doplňkových služeb.
Služby hotelu: směnárenské, telefonní, faxové, informační servis, praní a žehlení prádla, hotelová garáž, úschovna lyží a kol, hotelový sejf, zapůjčení společenských her, prodej suvenýrů, společenská místnost - kde se nachází kulečník, biliár, stolní fotbal, karetní stolky vhodné i pro šachové hry a počítač s bezplatným přístupem na internet. Vedle hotelu se pod společným podloubím nachází půjčovna kol a lyží, kadeřnictví a kosmetické služby, prodejny sportovních potřeb, obuvi a oblečení.
V blízkosti hotelu (30 m) se nachází autobusová zastávka spojů na Špindlerův Mlýn (15 km) a Ski areál Herlíkovice (3 km) či na přímou autobusovou linku do Prahy.
Pohodlné 1 – 2 – 3 – 4 lůžkové pokoje, některé s výhledem na zámek, jiné obrácené k horám. Všechny se zásuvkou pro bezplatné připojení na internet, koupelnou, WC, telefonem a TV s možností příjmu satelitních programů. Část pokojů též s chladničkou.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: