Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Hotely-Hostely » Boží Dar » Hotel Svatý Hubert
A3227

Hotel Svatý Hubert

  • Hotel Svatý Hubert
  • Hotel Svatý Hubert 2
  • Hotel Svatý Hubert 3
  • Hotel Svatý Hubert 4
  • Hotel Svatý Hubert 5
  • Hotel Svatý Hubert 6
  • Hotel Svatý Hubert 7
  • Hotel Svatý Hubert 8
  • Hotel Svatý Hubert 9
  • Hotel Svatý Hubert 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: Boží Dar 22, 36262 Boží Dar, Boží Dar
Telefon 1: +420 353 815 144
Mobil 1: +420 777 662 602
Web: http://www.svhubert.cz
E-mail: email
Počet lůžek:32

Hotel Svatý Hubert - rodinný hotel zařízený v mysliveckém stylu. Pokoje v rustikálním stylu mají vlastní sprchu, WC a televizor. Součástí hotelu je stylová restaurace, která nabízí zvěřinové speciality, české krušnohorské pokrmy a též mezinárodní flambované speciality. Hotel Svatý Hubert Vám nabízí maximální komfort a je zárukou příjemně strávené dovolené.

Okolí :
Zimní aktivity: v zimních měsících sjezdové lyžování, Snowboarding, běžecké lyžování, Snowtubing, v německém Oberwiersenthalu sportovní hala - bowling, kuželky,tenis, Jetgolf, ve 100m vzdáleném hotelu Praha možnost návštěvy bazénu, sauny, vířivky popř. využití Balnea provozu s masážemi a dalšími službami.

Letní aktivity: V letních měsících vyznačené cykloturistické okruhy, pěší turistika, 20km Aquapark v Klášterci n/Ohří, možnost návštěvy Karlových Varů 25km, Mariánských Lázní 40km, hrad Loket 30km, Františkovi Lázně 40km

Tipy na výlet :
Horské středisko Boží Dar Vás zve k letní návštěvě nejvýše položeného městečka ve střední Evropě (1028m n.m.). Okolní příroda a zajímavosti poskytují bohatou paletu pěších výletů například do přírodní státní rezervace Božídarské rašeliniště. Při další pěší túře podél 8 km dlouhé nově zrekonstruované technické památky Blatenský příkop dojdete až k další zajímavé přírodní rezervaci Vlčí jámy, kde na Vás dýchne zima neboť se ve skalní prohlubni drží sníh celé léto. Mimo klasické pěší turistiky je náš region atraktivní pro cykloturistiku, kterou lze provozovat na cca. 400 km cykloturistických okruzích různé délky a náročnosti propojených do sousedního Německa přes turistické hraniční přechody. Cestou na Klínovec si lze prohlédnout starý trojboký hraniční kámen s historickým znakem pocházejícím z doby Marie Terezie, který je umístěn na rozhraní tří zemí – Čech, Saska a území rodu Schwarzenbergů. Pro velice náročné cyklisty je zajímavá 2,5 km dlouhá sjezdová trať z Klínovce pod sedačkovou lanovkou směrem na Jáchymov.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: