Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Hotely-Hostely » Karlovy Vary » Hotel Kolonáda
A3904

Hotel Kolonáda

Hotel Kolonáda

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: I. P. Pavlova 8, 36001 Karlovy Vary, Karlovy Vary
Telefon 1: +420 353 345 555
Web: http://www.bristolgroup.cz
E-mail: email
Počet lůžek:266

Hotel Kolonáda se nachází naproti historické kolonádě, přímo u většiny léčivých minerálních pramenů; jeho poloha umožňuje mimořádně vychutnat pobyt v tomto lázeňském městě. Kvalitní vnitřní vybavení, široké spektrum služeb a středisek a zejména poskytování originální komplexní karlovarské lázeňské léčby pod jednou střechou, splňuje očekávání náročné klientely. Romantická budova a profesionální lázeňské vybavení Hotelu Pavlov poskytují ideální podmínky pro léčbu a relaxaci. Hotel se nachází v centru lázeňské čtvrti, na pravém břehu řeky Teplé, pouze několik minut chůze od léčivých pramenů. Hotel nabízí malebný pohled na lesy, park, řeku i lázeňské centrum

Vaše výhoda - - Personál hotelů má zkušenosti s domácí i zahraniční klientelou i s poskytováním služeb seniorům. Vřídelní voda přímo v hotelu. Snadná dopravní dostupnost, shuttle service, široká nabídka výletů. Wellness programy. Služby a vybavení přizpůsobujeme seniorům. Pokoje jsou příznivé pro alergiky. Dodržujeme zásady zdravé výživy a dietetiky.

Náš tip - Návštěvníky jistě potěší posezení ve stylové originální restauraci Pilsner Urquell, typické české pivnici s tradiční kuchyní a světoznámým pivem.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: